MBA - Cybersecurity

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

30 kreditů online MBA - Cyber ​​Policy je strategicky zaměřený absolventský program, určený pro relevanci v dnešním obchodním světě. Využijte pokročilé dovednosti ve vaší zvolené oblasti soustředění, výcvik zaměřený na výsledky, vedení úkolů se skutečnou organizací a simulační nástroje strategie trhu pro autentické obchodní výsledky, a to vše za velmi přijatelnou cenu.

ACBSP Accredited online MBA také nabízí kombinovanou výuku, kde se studenti mohou rozhodnout dokončit své základní kurzy 100% online nebo v kombinaci online a on-kampus. Neexistuje žádný povinný osobní požadavek bez ohledu na formát.

Online MBA nabízí několik specializací včetně kybernetické politiky, cybersecurity, financí / účetnictví, řízení zdravotní péče, pojištění a řízení rizik a obecnou možnost, která studentům umožňuje vybudovat si vlastní specializaci.


MBA - Cybersecurity: poskytuje manažerům pokročilé znalosti o historii a vývoji kybernetické inteligence, stejně jako sítě cybersecurity, protokoly a související systémy, které mají na instituce, soukromí, podnikání a vládní aplikace. Studenti získají klíčové základy v analýze počítačové bezpečnosti a vyšetřování a reakce na počítačovou kriminalitu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and docto ... Čtěte více

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and doctoral degrees in healthcare, cybersecurity, financial crime, nursing, physical therapy, business, criminal justice, and data science. All courses are taught by credentialed, highly experienced faculty with significant and ongoing accomplishments in their respective fields. Méně