$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterský titul je postgraduální studium, které studenti mohou získat po jejich dokončení požadované ročníkovou práci ve zvoleném oboru. MA stupňů jsou k dispozici v mnoha různých specialit, které umožňují studentům přizpůsobit své vzdělání na jejich budoucí profesní a životní cíle. Výuka je akademická oblast, ve které se studenti učí techniky a metody na n… Čtěte více

Magisterský titul je postgraduální studium, které studenti mohou získat po jejich dokončení požadované ročníkovou práci ve zvoleném oboru. MA stupňů jsou k dispozici v mnoha různých specialit, které umožňují studentům přizpůsobit své vzdělání na jejich budoucí profesní a životní cíle.

Výuka je akademická oblast, ve které se studenti učí techniky a metody na nejlepších způsobů, jak sdílet znalosti. Studenti si mohou vybrat zaměřit se na jeden konkrétní studijního oboru nebo učebního věku, nebo se zaměřit na obecné metody instruovat.

Potěšení z východní Afriky se nikdy omezena pouze cestovního ruchu. V Ugandě například lidí navštíví vnitrozemský stát na turné a užijte si nádherný tropické klima. Hlavními jazyky jsou zde svahilština a angličtina, stejně jako Luganda. Je to stojí za to do země a musí být zapsáni v jejich mezinárodně uznávaných vysokých škol pro získání titulu nebo diplomu hřiště. Studentský život je zde úchvatná a lidé mají kvalitní sociální interakce, stejně jako místní obyvatelé.

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
SIT Graduate Institute
Kampala, Uganda +15 Více

Připojte se k vlně učitelů, kteří transformují výuku anglického jazyka a rozšiřují jejich vliv na učebny a komunity.

Připojte se k vlně učitelů, kteří transformují výuku anglického jazyka a rozšiřují jejich vliv na učebny a komunity. -
MA
Kombinované studium
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma