$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterský stupeň vyžaduje roky studia vydělávat, ale to může být neocenitelné pro absolventy v konkurenčním trhu práce. MA tituly jsou nabízeny v různých koncentracích, takže studenti mohou prohloubit své znalosti a zkušenosti ve zvoleném oboru. Učební angličtina pro mluvčí programu Další jazyky je navržen tak, aby studenti se schopností být efektivní učitel. TES… Čtěte více

Magisterský stupeň vyžaduje roky studia vydělávat, ale to může být neocenitelné pro absolventy v konkurenčním trhu práce. MA tituly jsou nabízeny v různých koncentracích, takže studenti mohou prohloubit své znalosti a zkušenosti ve zvoleném oboru.

Učební angličtina pro mluvčí programu Další jazyky je navržen tak, aby studenti se schopností být efektivní učitel. TESOL předměty mohou zahrnovat lingvistiku pro učitele, gramatiky, metod a vyhodnocování a osvojování jazyka.

Potěšení z východní Afriky se nikdy omezena pouze cestovního ruchu. V Ugandě například lidí navštíví vnitrozemský stát na turné a užijte si nádherný tropické klima. Hlavními jazyky jsou zde svahilština a angličtina, stejně jako Luganda. Je to stojí za to do země a musí být zapsáni v jejich mezinárodně uznávaných vysokých škol pro získání titulu nebo diplomu hřiště. Studentský život je zde úchvatná a lidé mají kvalitní sociální interakce, stejně jako místní obyvatelé.

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
SIT Graduate Institute
Kampala, Uganda +15 Více

Připojte se k vlně učitelů, kteří transformují výuku anglického jazyka a rozšiřují jejich vliv na učebny a komunity.

Připojte se k vlně učitelů, kteří transformují výuku anglického jazyka a rozšiřují jejich vliv na učebny a komunity. -
MA
Kombinované studium
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma