Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Kostarika.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Kostarika.

Magistr

Magisterský stupeň je pokročilý akademický program, který může trvat asi dva roky školní docházky získat za předpokladu, studenti již získal bakalářský titul. Vydělávat MA mohou pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací cíle a nastavit je na cestě k dosažení svých profesních cílů stejně. 

Kostarika má více než 50% svých občanů v rozmezí mezi 18 a 35 roky. Země má zvýšenou studentský život v těchto univerzit se sníženým životní úrovně v těchto vysokých škol pro místní i mezinárodní studenty.

Univerzity pro titul bakaláře Kostarika. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Kostarika zde.

Čtěte více

Online Ma V Udržitelnému Míru V Současném Světě

University for Peace
Online forma Denní studium 1 rok Přihlašování započato Kostarika Ciudad Colón

On-line MA program pro udržitelný mír v dnešním světě se zabývá příslušným odborníkům a výzkumným pracovníkům řešit naléhavé a složité globální problémy, které se týkají lidstva. [+]

On-line MA program pro udržitelný mír v dnešním světě se zabývá příslušným odborníkům a výzkumným pracovníkům řešit naléhavé a složité globální problémy, které se týkají lidstva. Každý kurz v rámci programu sdílí závazek k etice, základní lidské hodnoty, citlivost pohlaví a multikulturalismu.

Obsah on-line MA pohybuje od studii původů konfliktu na osobní, místní, vnitřní, tak i mezinárodní úrovni k podpoře a praxi míru. Program pojednává o odpovědnosti a kapacity všech sociálních oblastech, včetně klíčových politických a ekonomických institucí, jakož i občanské společnosti a jednotlivců a jejich možného dopadu na životní prostředí a sociální aspekty míru a konfliktů s. Dovednosti pro udržení míru jsou zdůrazněny v celém programu, včetně analýz a porozumění konfliktu z různých perspektiv.... [-]