ONLINESTUDIES.CZ

Magisterský titul je postgraduální studium, které studenti mohou získat po jejich dokončení požadované ročníkovou práci ve zvoleném oboru. MA stupňů jsou k dispozici v mnoha různých specialit, které umožňují studentům přizpůsobit své vzdělání na jejich budoucí profesní a životní cíle.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

nalezené výsledky Filter

Dual MSc

London School of Business & Finance
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíce Říjen 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Strategický marketing je nezbytný ve všech sektorech pro podniky, aby své poselství dodávaly na konkurenčním trhu. Duální magisterský program zaměřený na kariéru, který je zaměřen na kariéru, je vybaven moderními dovednostmi a odbornými znalostmi, aby uspěl ve stále se rozvíjejícím světě marketingu.

Magistr v designu

London School Of Design And Marketing
Online forma Denní studium 12 měsíce Kontaktuj školu Spojené království London

V komplexním a konkurenčním prostředí, jak se v současné době integrují jednotlivé společnosti, se design stal důležitou konkurenční a strategickou výhodou, neboť poskytuje inovace a diferenciaci. Master London School Of Design And Marketing představuje příležitost proměnit profesionály v odborníky z několika oblastí designu, a to zlepšením jejich základních, kritických a procedurálních dovedností, nejen pochopením firemní reality, ale také přispěním k procesu hodnoty. tvorba.

Magistr designu

London School of Design and Marketing (ES)
Online forma Denní studium 12 měsíce Kontaktuj školu Spojené království London

V komplexním a konkurenčním prostředí, jak se společnosti v současnosti integrují, se design stal důležitou konkurenční a strategickou výhodou, protože nabízí inovace a diferenciaci.

MA Strategický marketing (CIM)

Arden University
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 60 měsíce Leden 2020 Spojené království Coventry + 1 více

Pokud se pustíte do strategičtější role ve své marketingové kariéře, on-line MA Strategický Marketing z Arden University vám vybaví nástroje pro úspěch. Získáte širší pohled na role manažerského marketingu a naučíte se analyzovat data vytvořená moderními marketingovými nástroji, které jsou k dispozici profesionálům.

MA v kreativním psaní

University of Hull Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené království Hull

Využijte sílu jazyka a rozvíjejte svůj osobitý hlas jako spisovatele. Proměňte svou vášeň pro čtení ve schopnost produkovat prózu hodnou veřejného uznání. Ať už máte jakýkoli preferovaný žánr, ať už jde o literární fikci, fikci nebo fikci fantasy, tajemství nebo romantiky - budete mít příležitost zdokonalovat své psaní a objevovat techniky, které autoři semináře významně využili.

Master speciální a další vzdělávací potřeby

Institute of Child Education and Psychology
Online forma Kombinované 2 - 6 roky Září 2019 Irsko Kildare

Tento vzrušující nový kurz, který je dodáván online, je spolupráce mezi University of East London a Institute of Child Education and Psychology Evropě (ICEP).

Online Master of Arts v mezinárodních vztazích

Nottingham Trent University Online
Online forma Kombinované 2.5 roky Leden 2020 Spojené království UK Online

Ať už se snažíte vyjednat politiku pro změnu životního prostředí nebo vygenerovat řešení globálních sporů, online MA v mezinárodních vztazích z Nottingham Trent University (NTU) může obohatit vaše zkušenosti a odhalit svět kariérních příležitostí.

MA Korupce a správa věcí veřejných (online)

University of Sussex Online
Online forma Kombinované 2 - 4 roky Červenec 2020 Spojené království London

Poskytování odlišného interdisciplinárního přístupu ke studiu korupce, tento ŘO položí tři základní otázky; co je to korupce, kolik z toho existuje a co by se mělo udělat pro její boj? Zkoumání korupce a boje proti korupci z pohledu práva, antropologie, ekonomie, rozvojových studií, sociologie a politické vědy; Získáte teoretické znalosti a praktické školení potřebné k pochopení složitosti definování, měření a boje proti korupci.

MA / PGDip / PGCert v mezinárodních záležitostech

King's College London Online
Online forma Kombinované 2 - 6 roky Září 2019 Spojené království London

Naše mezinárodní záležitosti MA / PG Dip / PG Cert, se specializacemi v kybernetické bezpečnosti a špionáži

MA v marketingu a inovace

London School of Planning and Management
Online forma Denní studium 36 měsíce Srpen 2019 Spojené království London

Kurz je navržen tak, aby vám pomohou získat teoretické vstupy, které pak mohou být použity v praxi. Kurz rozvíjí svůj inovativní a dynamické vize požadovanou v reálném podnikatelském prostředí.

Online Master Business Administration

OnCampus
Online forma Denní studium Kombinované 4 semestry Říjen 2019 Německo Germany Online + 1 více

Magisterské dálkové vzdělávání Business Administration vám nabízí mnoho příležitostí k dalšímu rozvoji svého potenciálu. Vzhledem k tomu, že se jedná o on-line studijní program, získáte flexibilní a nekomplikovanou kvalifikaci pro manažerské a zodpovědné pozice podle vlastního tempa učení. Analytické a kreativní dovednosti v oblasti řešení problémů, jakož i odborné znalosti a soft skills jsou ústředními referenčními body.

Duální studium v oboru General Management, MA / MBA (USA)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)
Online forma Denní studium 24 měsíce Přihlašování započato Německo Germany Online

Ideální začátek vaší kariéry je program Dual Degree in General Management, který je integrován v zaměstnání a který je součástí programu International Business and Entrepreneurship ( SIBE ). Účastníci programu pracují na plný úvazek jako asistenti managementu ve firmách a zároveň ve dvouletém interaktivním online studijním programu na SIBE ve spolupráci s Post University (USA). Zpracováním náročných reálných projektů jako nedílnou součástí studie si vytvoříte vlastní kompetence a zároveň vytvoříte měřitelné přínosy pro partnerské společnosti.

Online ma v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM) (1 rok)

London School Of International Business - LSIB
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíce Přihlašování započato Spojené království London + 1 více

MA v programu řízení lidských zdrojů (HRM) je vysoce ceněn a má mezinárodní pověst pro kvalitu. Tento program je určen pro ty, kteří chtějí věnovat se kariéře vyšší úrovni v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM) a zahrnuje základní dovednosti pro svůj profesní rozvoj a budoucí kariéru.

Online magisterské studium v ​​oboru grafický design

Flexible Learning with Falmouth University
Online forma Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Saint Ives

Flexibilní online MA v grafickém designu Falmouth University vám pomůže vytvořit vlastní grafickou tvorbu na pozadí dnešního tvůrčího průmyslu a současné vizuální kultury.

MA terapeutická herní terapie

Leeds Beckett University
Online forma Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Spojené království Leeds

Jako kvalifikovaný hravý terapeut si již uvědomíte význam sebevědomí a tvůrčích prostředků v terapii. Ať už se snažíte o propagaci v rámci své současné oblasti nebo chcete prozkoumat konkrétní téma terapie v terénu, tento MA zlepší vaše stávající terapeutické dovednosti prostřednictvím výzkumu, což vám umožní dále zlepšovat život zranitelných dětí.