Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Švýcarsko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Švýcarsko.

Magistr

Magisterský stupeň vyžaduje roky studia vydělávat, ale to může být neocenitelné pro absolventy v konkurenčním trhu práce. MA tituly jsou nabízeny v různých koncentracích, takže studenti mohou prohloubit své znalosti a zkušenosti ve zvoleném oboru.

Švýcarsko, oficiálně Švýcarská konfederace, je federální parlamentní republika se skládá z 26 kantonů, se Bernu jako sídlo federálních úřadů. Švýcarsko 's nezávislost a neutralita již dlouho poctěn hlavních evropských mocností. Švýcarsko je klidné, prosperující a stabilní moderní tržní hospodářství s nízkou nezaměstnaností.

Univerzity pro titul bakaláře Švýcarsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Švýcarsko zde.

Čtěte více

Master Of Arts V Mezinárodních Vztazích - Online - Ma-ir -

University of Business and International Studies Geneva (UBIS)
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 15 měsíců February 2019 Švýcarsko Geneva + 1 více

UBIS Mistr Program of Arts v mezinárodních vztazích byl navržen tak, aby připravit studenty na úspěšnou mezinárodní kariéru ve veřejném i soukromém sektoru, které splňují požadavky dnešního trhu práce a hnací kariéru našich absolventů. Program Mezinárodní vztahy vychovává studenty v obou mezinárodních vztazích a na oblasti podnikání, protože to byl navržen profesoři, kteří pracovali v OSN a dalších mezinárodních organizací a vědí, že obchodní zázemí pomáhá studentům uspět, pokud jsou umístěny v reálných situacích. [+]

Master of Arts v mezinárodních vztazích - Online

Chtějí získat znalosti a dovednosti, které potřebují dnes špičkových mezinárodních vztahů (IR) profesionálové? Podíváme-li se zúčastnit mezinárodní univerzitu, aniž by náklady na přemístění? Proč ne zapsat do UBIS- University of Business a mezinárodních studií, on-line Master of Arts v mezinárodních vztazích (Online MA-IR)?

Program PŘEHLED:

Cílem je mít vysoce kvalifikované zahraniční odborníky tím, že jim s oběma širokou vizí a praktické dovednosti. Zatímco tradiční IR kurzy jsou zaměřeny na historii a teorii, UBIS si je vědom toho, že lidé, které jsme trénovat na našich programů budou aktivně účastní v těchto organizacích a jako takové jsou také potřebují určitou obchodní pozadí za účelem řízení kanceláře a projekty, které jsou součástí každodenního života a rutině OSN a dalších mezinárodních pracovníků. Proto programy UBIS IR na postgraduální úrovni zaměřují na vytvoření dobře zaoblené osobu připraven vzít na těchto cel na konci studia studenta.... [-]