Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Švýcarsko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Švýcarsko.

Magistr

Magisterský stupeň je pokročilý akademický program, který může trvat asi dva roky školní docházky získat za předpokladu, studenti již získal bakalářský titul. Vydělávat MA mohou pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací cíle a nastavit je na cestě k dosažení svých profesních cílů stejně. 

Švýcarsko, oficiálně Švýcarská konfederace, je federální parlamentní republika se skládá z 26 kantonů, se Bernu jako sídlo federálních úřadů. Švýcarsko 's nezávislost a neutralita již dlouho poctěn hlavních evropských mocností. Švýcarsko je klidné, prosperující a stabilní moderní tržní hospodářství s nízkou nezaměstnaností.

Univerzity pro titul bakaláře Švýcarsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Švýcarsko zde.

Čtěte více

Master of Arts v mezinárodních vztazích - online - ma-ir -

University of Business and International Studies Geneva (UBIS)
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 15 měsíců February 2019 Švýcarsko Geneva + 1 více

UBIS Mistr Program of Arts v mezinárodních vztazích byl navržen tak, aby připravit studenty na úspěšnou mezinárodní kariéru ve veřejném i soukromém sektoru, které splňují požadavky dnešního trhu práce a hnací kariéru našich absolventů. Program Mezinárodní vztahy vychovává studenty v obou mezinárodních vztazích a na oblasti podnikání, protože to byl navržen profesoři, kteří pracovali v OSN a dalších mezinárodních organizací a vědí, že obchodní zázemí pomáhá studentům uspět, pokud jsou umístěny v reálných situacích. [+]

Master of Arts v mezinárodních vztazích - Online

Chtějí získat znalosti a dovednosti, které potřebují dnes špičkových mezinárodních vztahů (IR) profesionálové? Podíváme-li se zúčastnit mezinárodní univerzitu, aniž by náklady na přemístění? Proč ne zapsat do UBIS- University of Business a mezinárodních studií, on-line Master of Arts v mezinárodních vztazích (Online MA-IR)?

Program PŘEHLED:

Cílem je mít vysoce kvalifikované zahraniční odborníky tím, že jim s oběma širokou vizí a praktické dovednosti. Zatímco tradiční IR kurzy jsou zaměřeny na historii a teorii, UBIS si je vědom toho, že lidé, které jsme trénovat na našich programů budou aktivně účastní v těchto organizacích a jako takové jsou také potřebují určitou obchodní pozadí za účelem řízení kanceláře a projekty, které jsou součástí každodenního života a rutině OSN a dalších mezinárodních pracovníků. Proto programy UBIS IR na postgraduální úrovni zaměřují na vytvoření dobře zaoblené osobu připraven vzít na těchto cel na konci studia studenta.... [-]