ONLINESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Španělsko.

Magisterský titul je postgraduální studium, které studenti mohou získat po jejich dokončení požadované ročníkovou práci ve zvoleném oboru. MA stupňů jsou k dispozici v mnoha různých specialit, které umožňují studentům přizpůsobit své vzdělání na jejich budoucí profesní a životní cíle.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Univerzity pro titul bakaláře Španělsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Španělsko zde.

nalezené výsledky Filter

MA v audiovizuálním adresu

CPA Online
Online forma Denní studium Kombinované 1250 hodiny Září 2019 Španělsko Zaragoza + 1 více

Buďte připraveni vést úspěšné mediální společnosti. V CPA Online Vám nabízíme mistra v audiovizuálním adresu, na které se naučíte řídit mediální společnosti ze strategických, obchodních a finančních podmínek.

Magistr v živé zábavy

CPA Online
Online forma Denní studium Kombinované 1250 hodiny Září 2019 Španělsko Zaragoza + 1 více

Pokud pracujete v audiovizuálním odvětví a chtějí udělat další krok ve své kariéře, to je mistr živé zábavy, které potřebujete. Stanete víceúčelový profil schopna čelit všechny druhy živou zábavou.

MA v mezinárodních projektech spolupráce

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Online forma Kombinované 21 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona

Mezinárodní spolupráce vždy vztahuje ke dvěma nebo více zájem o výměnu znalostí, postupů a přenosu technologií, dovedností nebo zkušeností, s cílem pomoci najít hráče

MA ve sdělení

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Online forma Kombinované 12 - 24 měsíce Přihlašování započato Španělsko Barcelona

Mistr integruje základní pojmy z oblasti komunikace v písemné, audiovizuální a multimediální. Program analyzuje hlavní oblasti, kde peníze je proces ....

Magistr umění v klasické archeologii

Unitelma Sapienza
Online forma Denní studium 2 roky Přihlašování započato Itálie Rome Španělsko Spain Online Mexiko Mexico Online Austrálie Australia Online Spojené státy americké USA Online Kanada Canada Online + 10 více

Magisterský titul v klasické archeologii představuje velkou inovaci mezi kurzy italských univerzit. Slavné studie v archeologii římské univerzity Sapienza jsou spojeny s online nástroji Univerzity Unitelma Sapienza, která poskytuje italským i mezinárodním uživatelům exkluzivní a prestižní vzdělávací projekt. Tento magisterský titul je meziměstský titul udělený společně dvěma partnerskými univerzitami.