Přečtěte si oficiální popis

Program transformačního vedení magisterského studia

Transformační vedení (TLD) je jedinečným inovačním programem distančního učení, který integruje rozsáhlé praktické dovednosti s hlubokou sebereflexí a důrazem na tvůrčí akce ve světě.

Program připravuje studenty, aby ztělesňovali vedení a mobilizovali svou kreativitu mnoha různými způsoby - v organizacích, společenských hnutích nebo v řadě činností, které vyžadují osobní iniciativu a odhodlání dělat rozdíl. Vychází z předního výzkumu, umění a velkých duchovních tradic. Program nabízí studentům příležitost a nástroje, aby uvažovali o tom, co skutečně záleží, prozkoumat, jak vést smysluplnější život a rozvíjet dovednosti a moudrost, svět. Naši studenti získají schopnost aktivně vytvářet svůj styl vedení, posoudit své silné a slabé stránky, zapojit se do probíhajícího procesu učení a vývoje a formulovat svou filozofii vedení.

O programu

Náš dvouletý program je nabízen v on-line formátu, který využívá 20 let zkušeností s on-line výukou online. Fakultou jsou mezinárodně známí autoři, výzkumní pracovníci, konzultanti a aktivisté v oblasti sociálních změn. Fakulta a studenti vytvářejí bohatou a podpůrnou online učební komunitu; Kromě toho se student a fakulta shromažďují dvakrát ročně na pětidenní intenzivní vzdělávací zážitek, který se koná v pohodlném útočišti v San Francisco Bay Area.

V závěrečném semestru studenti navrhují, implementují a hodnotí svůj projekt Capstone Action, což znamená, že do programu vložíme integrační teorii, reflexe a zkušenosti.

Naši absolventi pracují v široké řadě vedoucích pozic, včetně:

  • Ředitelé a pomocní ředitelé soukromých, neziskových, uměleckých, akademických a vládních organizací

  • Hlavní informační důstojníci a hlavní marketingoví důstojníci pro soukromé i neziskové organizace

  • Konzultanti v transformačním vedení a komunikaci

  • Podnikatelé

  • Vysokoškolští profesoři

  • Sociální aktivisté.

Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
4 semestry
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date