MA v organizačním vedení - vysokoškolské vzdělávání - služby studentům

Všeobecné informace

Popis programu

Online mistr umění v organizačním vedení

Staňte se vůdcem, kterého se ostatní rozhodnou následovat. Univerzita Lewis University online magisterského umění v organizačním vedení staví na své vrozené schopnosti inspirovat ostatní, vštípit do sebe pokročilé dovednosti, techniky, teorie a perspektivy, které vám umožní efektivně posílit a motivovat lidi ve vaší organizaci. Učební plán je navržen s reálnými, použitelnými příklady a integrovaným projektem Capstone Project, takže získané znalosti lze přímo aplikovat na vaši kariéru.

Design Jak chcete vést

Online program Lewis 'MA v organizačním vedení společnosti nabízí pět jedinečných koncentrací, takže si můžete přizpůsobit své vzdělání tak, aby vyhovovalo vašim profesionálním aspiracím a stalo se efektivním lídrem. Zaměřte své vedení na koncentraci v:

  • Koncentrace vyššího vzdělávání - služby studentům - Toto soustředění se zaměřuje na dovednosti, které musí být vedoucí pracovníci efektivní na univerzitní úrovni, což pomáhá zvládat neškolní potřeby studentů, jako jsou služby studentům, poradenství a tradiční / netradiční potřeby studentů. Budete rozvíjet efektivní dovednosti budování týmu a učit se strategie v plánování, navrhování a poskytování služeb studentům. Tento interdisciplinární program kombinuje nadšené pochopení lidského chování s metodami vedení a progresivním řízením.
    • 100% online formát.
    • Kompletní za pouhých 2 roky.

Proč si vybrat Lewis University?

  • Personalizované, flexibilní vzdělávání, které vyhovuje vašim profesním cílům, s možností zvolit cílenou koncentraci ve službách vysokoškolského vzdělávání studentů.
  • Výměnná a poutavá výuka je založena na příkladech z reálného světa a zahrnuje základní projekt, který zajistí, že to, co se naučíte ve třídě, bude okamžitě použitelné pro vaši kariéru.
  • Zkušení fakulta, která má obrovské zkušenosti v oboru a která sdílí svou vášeň pro organizační vedení a nejnovější vzdělávání v konkurenčním prostředí.

Požadavky na způsobilost

Bakalářský titul z akreditované vysoké školy nebo univerzity / Minimum 3.0 GPA na stupnici 4.0 / Žadatelé s GPA pod 3.0 mohou být přijati na podmíněný základ / 24 let věku / 3 roky praxe.

Poslední aktualizace Duben 2019

Informace o škole

Vezměte svou kariéru na další úroveňLewis univerzita je regionálně akreditovaná, ne-pro-zisková univerzita oddaná studentskému úspěchu. Vydělávejte si své pokročilé vzdělání pohodlně online na Lewis, ... Čtěte více