MS ve forenzní psychologii

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Přehled

Magistr ve forenzní psychologii je 36-kredit online program, který poskytuje studentům vhled do průniku psychologie a právních otázek. Studenti porozumí tomu, co forenzní psychologové dělají, a naučí se, jak toto školení aplikovat v různých profesních kontextech.

Tento studijní program poskytne studentům odbornou přípravu nezbytnou k tomu, aby fungovala na optimální úrovni v různých forenzních prostředích, kde se používá psychologie, včetně soudů, vymáhání práva, trestního soudnictví, státních bezpečnostních úřadů, věznic, agentur sociálních služeb, agentur pro péči o děti, a léčebná zařízení.

Mnoho studentů v našem programu se specializuje na právo, duševní zdraví nebo jiné zdravotnické služby a chce pracovat ve forenzní oblasti. Jiní mají zájem o další kariéru a zaujetí vyšších pozic na vyšší úrovni. Někteří z našich studentů používají tento titul, aby byli konkurenceschopnější, když se ucházejí o doktorský program.

Díky online formátu a neklinickým vzdělávacím programům je program vynikající volbou pro pracující profesionály, kteří potřebují integrovat postgraduální studium s pracovními povinnostmi. Program se také zaměřuje na ty, kteří žijí ve venkovských nebo příhraničních oblastech ve Spojených státech a mimo ně, na ty, kteří mají omezený nebo žádný přístup k tomuto typu vzdělávacího programu na postgraduální úrovni, a na jednotlivce, kteří pracují s netradičními směnami, jako jsou osoby činné v trestním řízení, opravy, národní bezpečnost a armáda.

Webináře

Program MS forenzní psychologie pravidelně pořádá bezplatné webináře prováděné fakultou programu v oblastech souvisejících s programem. Součástí webinářů je přehled programu a informace o jeho uplatnění. Relace jsou zaznamenány a odkazy jsou uvedeny níže. Datum / čas a registrační informace naleznete níže.

Dr. Greg Vecchi diskutuje o aktivních zabijácích na základě stížností ve školním a pracovním prostředí a zkoumá metodologii, která využívá behaviorální analýzu ke zvýšení úspěšnosti předvídání a předcházení těmto událostem.

Důležitá poznámka

V současné době na Floridě nebo ve většině států neexistuje forenzní psychologie. To je považováno za subspecialty jiných klinických duševního zdraví nebo legálních programů. Pokud je vaším profesním cílem být forenzní psycholog nebo vykonávat klinickou práci, doporučuje se zvážit naše doktorské programy, jako je náš Ph.D. v Clinical Psychology, nebo Psy.D. v Klinické psychologii, protože tyto programy vedou k získání všeobecné psychologické licence na Floridě a ve většině států. Rovněž MS ve forenzní psychologii splňuje předpoklady pro tyto programy. Pokud chcete být poradcem v oblasti duševního zdraví na magisterské úrovni, můžete požádat náš členský stát v oblasti poradenství, kde můžete získat požadavky na licence na Floridě.

Požadavky na přijetí

Uchazeč je povinen předložit důkazy o přijetí ke studiu na postgraduálním studiu a mít silný zájem v oblasti soudní psychologie. Mezi minimální požadavky patří bakalářský titul z regionálně akreditované instituce.

 1. Vyplňte online formulář žádosti.
 2. Vložte nevratný poplatek za aplikaci ve výši 50 USD.
 3. Odešlete bakalářský titul z regionálně akreditované instituce. Musí být předloženy oficiální přepisy ze všech škol, které navštěvovaly nebo agenturní hodnocení zahraničních titulů.
 4. Mít GPA 3,0 v posledních 60 kreditech bakalářského studia NEBO absolvování minimálně 18 kreditů postgraduálního studia s GPA 3,0 nebo lepším NEBO absolvování GRE testu s preferenčním skóre 300 nebo 1000 (předchozí verze zkoušky ) ve verbální a kvantitativní sekci. (Je možné zvážit uchazeče s průměrným bodem vysokoškolského vzdělání nižším než 3,0, ale 2,5 nebo vyšším, kteří mají prokázané pracovní zkušenosti v oblasti práva, vymáhání práva, oprav, trestního soudnictví nebo související oblasti. Může být vyžadován pohovor.).
 5. Pošlete 500-slovní esej vysvětlující váš zájem v oblasti forenzní psychologie. Popište, jak vás vaše profesní, akademické a osobní zkušenosti vedly k tomu, abyste se v tomto programu uchýlili k magisterskému stupni. Uveďte své celé jméno. Osobní prohlášení nám pomáhá poznat vás nad rámec objektivních údajů poskytnutých při přezkumu vašich kurzů a dalších objektivních informací. Ukazuje to také vaši schopnost komunikovat své myšlenky profesionálním, organizovaným a stručným způsobem.
 6. Pošlete dva akademické nebo odborné doporučující dopisy od jednotlivců, kteří jsou obeznámeni s vaší způsobilostí pro postgraduální studium.
 7. Zobrazit doklad o znalosti angličtiny (pokud je k dispozici).
 8. Pro přijetí do programu může být požadován rozhovor.

Poznámka: Všichni studenti jsou přijímáni pouze do postgraduálního studia. Po absolvování prvních 4 kurzů s 3,0 GPA nebo lepšími budou titrováni do studijního programu. Studenti, kteří nesplňují tento standard, budou v programu zastaveni.

Program přijímá přihlášky pro studenty, kteří nehledají vysokoškolské vzdělání (speciální studenty) a kteří mohou absolvovat až čtyři kurzy, aniž by požádali o plné přijetí do studijního programu. Tito studenti budou potřebovat souhlas programového ředitele. Budou muset dodržovat všechny postupy, pokud chtějí požádat o plné přijetí do programu.

Mezinárodní studenti

Cizinec, který má v době podání žádosti bydliště mimo USA a jehož mateřským jazykem není angličtina, musí předložit doklad o znalosti angličtiny uspokojivým absolvováním testu angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL). Požadavky na skóre jsou shodné s podmínkami přijímacího řízení a jsou následující: minimální skóre papíru = 550; minimální počítačové skóre = 213; minimální skóre internetu = 79). Na místo testu TOEFL je přijata zkouška 6,0 na zkoušce Mezinárodního testovacího jazyka angličtiny (ILETS).

Zde jsou některé důvody, proč studenti zvolili NSU.

 1. Malé velikosti tříd vám umožňují individuální přístup k profesorům.
 2. Živý život v kampusu zahrnuje NCAA Athletics, společenské a profesní organizace, kulturní aktivity a wellness a fitness.
 3. V roce 2018 získal mezi nejlepšími vysokoškolskými koleji 200 nejlepších vysokých škol.
 4. Prestižní absolventské programy v lékařství, právu, psychologii, obchodu, vzdělávání, farmacie, zubní lékařství a další.
 5. Rozmanitá studentská populace zahrnuje 1200 zahraničních studentů ze 116 zemí z pěti kontinentů.
 6. Mezi nejmodernější zařízení patří nejnovější technologie ve třídách, pokročilé laboratoře a nejlepší výzkumné knihovny.
 7. Mnoho absolventů NSU pokračuje v získávání magisterských, doktorských nebo odborných titulů na NSU nebo jiných univerzitách. Doktorandi se účastní výzkumu NSU v oborech jako je lékařství, oceánografie, rakovina, psychologie, zubní lékařství a autismus.
 8. Studenti budovat vztahy tím, že se účastní řady společenských akcí, mnoho se konalo na NSU je campus.Our krásné hlavní kampus je jen pár minut od pláže Fort Lauderdale, South Beach, Las Olas noční život a Everglades.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the ... Čtěte více

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the world’s best beaches. With more than 26,000 students and 152,000 alumni around the world, you will find Shark Friends in every corner of the country – and beyond. Méně
Fort Lauderdale