Módní a obrazový kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Tento online kurz nabízí nahlédnutí do módního průmyslu a zkoumá, jak je móda ovlivňována kulturou a komunikována skrze image - dokonalý úvod pro ty fascinované a inspirované módou a image.

Prostřednictvím tohoto kurzu Fashion & Image prozkoumáte, jak móda, image a kultura utvářely toto odvětví po celá desetiletí.

Dozvíte se, jak rozpoznat, kdo jsou v těchto oborech klíčoví ovlivňovatelé a jak je móda prostřednictvím image komunikována a prodávána.

Tento kurz zahrnuje:

  • Znalost historie módy a image.
  • Sociální, kulturní a technologické hnací síly změny módy a image a fungování marketingu v těchto odvětvích.
  • Etické dimenze módy a image.

Každý týden budete pracovat na řadě aktivit kombinujících jednotlivé projekty a skupinovou práci; to umožňuje příležitosti pracovat samostatně i společně s ostatními studenty, kteří se kurzu účastní.

Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte potvrzení o úspěchu Condé Nast.

Tento kurz také slouží jako odrazový můstek k dalším kurzům Condé Nast College na vyšších úrovních pro ty, kteří chtějí pokračovat ve studiu.

135430_photo-1512436991641-6745cdb1723f.jpg

Proč zvolit tento kurz?

Vysoká škola Condé Nast má bezkonkurenční přístup k nejlepším a nejjasnějším myslům v oboru, včetně týmů ve Vogue, LOVE, Glamour, GQ a mnoha dalších titulů Condé Nast. Vysoká škola je ve zvýšené pozici, protože je schopna kombinovat akademickou excelenci s bezkonkurenčními vazbami na módní a mediální průmysl. To vytváří jedinečné vzdělávací prostředí pro studenty, ve kterých se daří.

Výsledky kurzu

Na konci kurzu obdrží ti, kteří dokončili a složili hodnocení, osvědčení o úspěchu Conde Nast.

Budeš schopen:

  • Prokázat základní porozumění tomu, jak móda, image a kultura formovaly tento průmysl v průběhu desetiletí.
  • Identifikujte metody, kanály a techniky komunikace a marketingové módy a image.
  • Osvojte si kreativní a praktické dovednosti v oblasti módy a tvůrčího průmyslu.
  • Rozpoznat klíčové vlivy módy a image z minulosti do současnosti.

Dodání kurzu

Kurz je zcela online a trvá šest týdnů se 4-5 hodinami online aktivit každý týden spolu s pokyny a radami, co číst, sledovat a poslouchat.

Kdo bude v tomto kurzu učit?

Veškerý týdenní obsah bude dodán odbornou fakultou Conde Nast College jako například:

  • Lisa Mann - oceněný pedagog a podnikatel
  • Harriet Posner - specialista na marketing a značkování pro módu a autora
  • Sara Hassan - módní editorka, stylistka a spisovatelka

Čerpejte z odborných znalostí špičkových zasvěcených osob, včetně Ben Evans, uměleckého koordinátora British Vogue .

Kurz je interaktivní, multimediální a akademicky přísný.

Vstupní a vstupní kritéria

Tento kurz je ideální pro ty, kteří si chtějí rozšířit své znalosti o tom, jak je móda sdělována a chtějí prozkoumat vzrušující inovativní způsob učení od akademiků a odborníků v módním průmyslu.

Vstupní požadavky

Tento kurz nemá žádné akademické předpoklady. Je určen pro každého, kdo si chce rozšířit své znalosti o tom, jak je móda sdělována, a pro ty, kteří chtějí prozkoumat vzrušující a inovativní způsob učení od akademiků a odborníků z módního průmyslu.

Na začátku kurzu musíte být starší 18 let a mít dobrou úroveň angličtiny.

Požadavky anglického jazyka

Pro tento kurz neexistují formální anglické jazykové požadavky. Pokud však nejste studentem mimo Spojené království a angličtina není vaším prvním jazykem, doporučujeme před zahájením studia mít akademické skóre IELTS 5,5 nebo být schopen používat angličtinu na této úrovni. Je vaší povinností zajistit, abyste se mohli plně zúčastnit kvalifikace dodané a hodnocené v angličtině.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Čtěte více

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Méně