Přečtěte si oficiální popis

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další.

Většina škol účtuje velký školný poplatek za výuku jednoho módního předmětu v konkrétní módní disciplíně, jako je šití nebo vytváření vzoru. Na Univerzitě módy zaplatíte mnohem méně za přístup každý Módní předmět v každý disciplína!

Kliknutím sem získáte další informace


Co je vývoj produktu?

Ať už máte zájem navrhnout vlastní kolekci nebo pracovat pro firmu, naše Vývoj produktů a technický design Lekce vás naučí řídit vývoj vašeho produktu ve firmě a naučí vás o technickém designu, jak nakreslit byty, jak specifikovat oděvy a jak vytvořit technologický balíček. Tyto dovednosti budete potřebovat, abyste se stali úspěšným návrhářem módy.

Náhled typické lekce UoF vývoje produktu

Tech Pack - Kožená bunda

Jen málo z mnoha lekcí nabízených v této disciplíně

Fashion Startup 101 - Část 1 - Základy

Tato lekce je první v našem seriálu s názvem Fashion Start Up 101. V části 1-Základy, módní návrhář Kathlin Argiro dostane jste začali tím, že žádá, abyste si vybrali kategorii trhu, který chcete navrhnout pro a pak prozkoumat, že zákazník je z hlediska věku, životní styl a demografie. Ona tě projít různými distribučními kanály uvedení na trh svůj produkt, jakož i důležitých věcí, aby zvážila, které se vztahují k ceně, loga a právních otázek, takže si můžete vytvořit úspěšnou značku.

Podrobnosti pro byty

Tato lekce vás naučí, jak k tomu celou řadu detailů pro vaše plochých náčrtky, které mohou být použity na kalhoty, topy, sukně, šaty, halenky a kabáty. Naučíte se správné typy markerů použít pro obrysy a švů, stejně jako jak kreslit různé druhy prošití, knoflíky a zipy. Tato lekce je třeba, pokud jste kreslení byty a vytváření tech balíčky. Rozšiřte své znalosti o rovném skic zobrazením na naše další ploché skicování lekce, jak k tomu ženský ploché Croquis, jen džíny ploché a sukni plochý.

Univerzita módy nabízí mnoho, mnoho dalších lekcí v oblasti vývoje produktů a technického designu. Zkontrolujte je kliknutím na kartu Lekce na naší domovské stránce na UniversityofFashion.com.

Kliknutím se zaregistrujete

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z University of Fashion - Online Fashion Design School »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
189 USD
za rok. Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného ve výši US 19,95 dolarů za měsíc.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date