Přečtěte si oficiální popis

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další.

Většina škol účtuje velký školný poplatek za výuku jednoho módního předmětu v konkrétní módní disciplíně, jako je šití nebo vytváření vzoru. Na Univerzitě módy zaplatíte mnohem méně za přístup každý Módní předmět v každý disciplína!

Kliknutím sem získáte další informace

Móda výtvarného umění

Naše módní online kreslení, vizualizace a ilustrační video lekce vám pomůže realizovat své návrhy na papíře a domluvte si umělce z vás! Být schopen komunikovat své nápady s ostatními, je důležitým krokem k stát úspěšnou módní návrhářkou.

Náhled typické UoF módní výtvarné lekce

Vytváření kamufláže

Lekce pro každou úroveň dovedností

ZAČÁTEČNÍK

Ať už je váš zájem je navrhování pro ženy, muže, doplnění, kojenců, batolat a starších dětí, to všechno začíná učit kreslit módní Croquis. Módní Croquis je hrubý náčrt použit jako základ v módě kreslení a představuje mírně protáhlý postavu ve srovnání s reálném životě tělesným proporcím.

Začít se učit zvládnutí naše lekce "Žena čelní představují" a "Žena kontrapostu představovat". Dále se snaží čerpat "Female Walking Pose" a ženské strany Back Pose. ". Poté přejdeme k naší "Žena uvolněné póza postavení" a "ženské hlavy, ruce a nohy" lekcí. Nakonec zvolte a dokončit 4 další Začátečník lekce, které vás zajímají, nebo které se zdají být náročné, před přechodem k našemu prostřední části.

Jakmile budete cítit pohodlně rukou dovednosti kreslení, bez obav přejít k našemu Computer Assisted Design (CAD) lekcí. Najdete je v našem CAD disciplíny části. Jsme položili naše CAD lekce v pořadí, v jakém jste je měli sledovat. Začněte s první lekci, pak to druhé lekci, atd.

Střední

Naše Intermediate lekce umění vás naučí do ruky vykreslení své návrhy. Každá lekce je dodáván s volně ke stažení Croquis šablonou a políčka, takže, takže můžete sledovat spolu s instruktorem. Budeme také vás naučí, jak najít svůj vlastní skicování styl. Vaše skicování styl "značky" vy i sad, které na rozdíl od jiných návrhářů. Po zvládnutí alespoň 6 našich Intermediate lekce, přejít na naší moderní výuky.

POKROČILÝ

Naše lekce Advanced umění naučí, jak ilustruje své návrhy v kvaš ( "vodní lak" nebo "rozruch" v italštině). Stáhněte si zdarma náš módní Croquis pro tyto lekce a sledovat spolu se svým instruktorem zdokonalit techniky jsme sem zavést.

Univerzita módy nabízí mnoho, mnoho lekcí v módním umění. Zkontrolujte je kliknutím na kartu Lekce na naší domovské stránce na UniversityofFashion.com.

Kliknutím se zaregistrujete

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z University of Fashion - Online Fashion Design School »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
189 USD
za rok. Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného ve výši US 19,95 dolarů za měsíc.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date