Přečtěte si oficiální popis

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další.

Většina škol účtuje velký školný poplatek za výuku jednoho módního předmětu v konkrétní módní disciplíně, jako je šití nebo vytváření vzoru. Na Univerzitě módy zaplatíte mnohem méně za přístup každý Módní předmět v každý disciplína!

Kliknutím sem získáte další informace

Módní přednášky

Nechte naši odborníci vás naučí o módním průmyslu. Přečtěte si, jak slavný návrháři začali jejich módní dynastie. Další informace o maloobchodu, branding, licencování a marketingu, textilu, předpovídá vývoj, historie kostýmů, teorie barev a činění kůže. Vydejte se na prohlídku zajímavých módních muzeí a navštívit na místě módní události průmyslu. Dokonce jsme poskytne tipy týkající se dát dohromady módní portfolio pro aplikaci na horní módní školy.

Náhled typické módní přednášky UoF

Carmen Marc Valvo Rozhovor

Jen málo z mnoha lekcí nabízených v této disciplíně

Zákony ochraně Trademark

V této lekci se naučíte vše o známkového práva Spojených států ve kterém se týká módy, začíná s tím, co je ochranná známka. Naše módní právník expert bude diskutovat: Co je chráněna známkového práva, jak se zaregistrovat ochrannou známku a výhody tom. Dozvíte se také, co dělat, když někdo porušuje své ochranné známky a škody, které můžete hledají podle zákona. Tato lekce je nutností pro všechny návrháře.

Lisovací nástroje a techniky

Tato lekce vás seznámí s nástroji a technikami používanými profesionálně stiskněte roucha svá. Naučíme vás, jak stisknout světlo středně těžké tkaniny, jak na tiskové sametu a kůže a jaké nástroje použít a kdy. Výsledky bude rozdíl mezi "domácí hledá oděvu" vs. ten, který vypadá profesionálně produkoval.

Ekologické Textil

Tato lekce bude poskytovat přehled o Eco textilií a vývoj, kterého bylo dosud ve světě udržitelných textilu a osvědčených postupů. To se bude týkat pokroku dosaženém při snižování dopadů na životní prostředí při výrobě, používání a likvidaci textilií, stejně jako budoucnost globálního módního průmyslu, protože se neustále vyvíjí a stát se více Eco a vědomý.

Univerzita módy nabízí mnoho, mnohem více fascinujících módních přednášek. Zkontrolujte je kliknutím na kartu Lekce na naší domovské stránce na UniversityofFashion.com.

Kliknutím se zaregistrujete

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z University of Fashion - Online Fashion Design School »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
189 USD
za rok. Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného ve výši US 19,95 dolarů za měsíc.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date