Přečtěte si oficiální popis

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další.

Většina škol účtuje velký školný poplatek za výuku jednoho módního předmětu v konkrétní módní disciplíně, jako je šití nebo vytváření vzoru. Na Univerzitě módy zaplatíte mnohem méně za přístup každý Módní předmět v každý disciplína!

Kliknutím sem získáte další informace

Módní obchod - Online lekce

The business módy kombinuje kreativní myšlení s analytickými schopnostmi. Naše obchodní lekce zahrnují videa zaměřené na maloobchodní odběratelé, obchodních domů a marketingu. Poskytují pevný základ pro ty, kteří chtějí začít svůj vlastní prodejny, výrobní nebo obchodní konstrukce, včetně zásadní poznatky o maloobchodu matematiky, zisku a ztráty, vytvářet zboží plánu, značkování, licencování a marketingu.

Pokud jste novým módního průmyslu, začít s základní matematické pojmy, Pochopení Retail výkaz zisků a ztrát a vytvoření Retail Merchandise plán. Poté řešit naši licenční série, následovaný našich marketingových a branding videa. Skončit s naší 3-part módní Start-up série 101.

Náhled typické UoF módní obchodní lekce

Módní spuštění 101 - Základy

Jen málo z mnoha lekcí nabízených v této disciplíně

Plus size: Modely, ilustrátorů, designérů a více

Tato lekce vás naučí o modelech plus velikosti, ilustrátori, návrháři a další. Velikost a módní průmysl daleko přesahuje samotné oblečení. Někteří klíčové hráči tvoří základ pro módu plus velikosti, která zahrnuje prominentní modely v médiích obhajující pozitivní postoj k tělu, stejně jako všichni ilustrátoři, nezávislí návrháři a butiky, které uspokojují všechny různé aspekty designu průmyslu.

Módní Branding

Učte se od našeho průmyslu profesionál, co to znamená být "značka". Naučíte se psychologie za vytvoření úspěšné značky a proč je důležité, abyste získali obchodní značku. Kromě toho se dozvíte o různých strategií brandingu dát svůj výrobek jedinečnou identitu, takže můžete získat konkurenční výhodu nad konkurencí.

Módní marketing v 21. století

V návaznosti na náš Úvod do marketingu lekci, tato lekce řeší problémy, které konfrontovat obchodník v 21. století. Dozvíte se, jak sociální média a sociální otázky ovlivňují marketingový mix, jak technologické síly pomáhají při propagaci módních produktů a jakou roli hraje módní průmysl, pokud jde o sociální odpovědnost. Po této lekci se podívejte na naše lekce týkající se licencí.

Univerzita módy nabízí mnoho, mnoho dalších lekcí v módní firmě. Zkontrolujte je kliknutím na kartu Lekce na naší domovské stránce na UniversityofFashion.com.

Kliknutím se zaregistrujete

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z University of Fashion - Online Fashion Design School »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
189 USD
za rok. Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného ve výši US 19,95 dolarů za měsíc.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date