$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti, kteří chtějí dokončit své vzdělání dříve, by měl zvážit zápis do letních kurzů. Chodit do školy v letním období může dát studentům možnost, aby se urychlil jejich vzdělání a pokračovat jedinečné vzdělávací možnosti v krátkém čase. V komunikační design disciplínu, marketing a tvůrčí schopnosti překrývají poskytnout profesionálům speciáln… Čtěte více

Studenti, kteří chtějí dokončit své vzdělání dříve, by měl zvážit zápis do letních kurzů. Chodit do školy v letním období může dát studentům možnost, aby se urychlil jejich vzdělání a pokračovat jedinečné vzdělávací možnosti v krátkém čase.

V komunikační design disciplínu, marketing a tvůrčí schopnosti překrývají poskytnout profesionálům speciálních nástrojů pro efektivní řemeslo zpráv a kampaní. Celý tento proces zahrnuje vše od početí do kanálu dodávky a vyžaduje schopnost profesionální úrovni a znalosti v písemné formě, směr umění, marketing, chování spotřebitelů a médií.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course
Pisa, Itálie

Týdenní intenzivní kurz pořádají muzea umění, technologie a přírodních věd Univerzity v Pise (Sistema Museale di Ateneo – SMA). Kurz se zabývá strategiemi a metodami komunikac ... +

Týdenní intenzivní kurz pořádají muzea umění, technologie a přírodních věd Univerzity v Pise (Sistema Museale di Ateneo – SMA). Kurz se zabývá strategiemi a metodami komunikace uvnitř muzea se zaměřením na obsah, design a technologie etiket a vzdělávacích panelů. Jak vyvážit informace a jednoduchost? Jaké informace potřebuje objekt, aby byl plně pochopen a oceněn? Kdy je text účinný? Jak můžeme vytvořit delší historické nebo geografické příběhy? Jaké jsou současné standardy designu pro vzdělávací materiály v muzeu? Co mohou nabídnout nové technologie, aby poskytly bohatý/individuální zážitek přizpůsobený různorodému publiku a typům návštěv? O těchto a souvisejících otázkách budou diskutovat zkušení instruktoři z různých oblastí, včetně archeologů, historiků umění, kurátorů, výstavních designérů, vývojářů digitálních/virtuálních vzdělávacích nástrojů, odborníků na komunikaci pro děti, neurodiverzní veřejnosti a návštěvníků s omezeným zrakem. nebo sluchové schopnosti. Škola bude probíhat výhradně online prostřednictvím Microsoft Teams. Cíl Cílem kurzu je poskytnout účastníkům základní představy o tvorbě a zobrazování textů v muzeích a také přehled o nejaktuálnějších výzkumech muzejní komunikace a technologií. Kurzy zapojují účastníky jak na teoretické, tak na empirické úrovni, takže si účastníci mohou rozvinout širší povědomí o tématu a také praktické dovednosti a kompetence. -
Letní kurzy
Denní studium
Angličtina
06 Čvn 2022
30 Dub 2022
Online forma