$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti, kteří chtějí dokončit své vzdělání dříve, by měl zvážit zápis do letních kurzů. Chodit do školy v letním období může dát studentům možnost, aby se urychlil jejich vzdělání a pokračovat jedinečné vzdělávací možnosti v krátkém čase. Obecně lze říci, design zahrnuje několik dovednosti k vybudování jedinečné produkty a řešení pro obě organiz… Čtěte více

Studenti, kteří chtějí dokončit své vzdělání dříve, by měl zvážit zápis do letních kurzů. Chodit do školy v letním období může dát studentům možnost, aby se urychlil jejich vzdělání a pokračovat jedinečné vzdělávací možnosti v krátkém čase.

Obecně lze říci, design zahrnuje několik dovednosti k vybudování jedinečné produkty a řešení pro obě organizace veřejného a soukromého sektoru. Konstrukční odborníci spojují kreativitu, inovaci myšlení, analytické schopnosti a řešení problémů naplánovat a postavit objekty, koncepty nebo procesy v mnoha různých okolností.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course
Pisa, Itálie

Týdenní intenzivní kurz pořádají muzea umění, technologie a přírodních věd Univerzity v Pise (Sistema Museale di Ateneo – SMA). Kurz se zabývá strategiemi a metodami komunikac ... +

Týdenní intenzivní kurz pořádají muzea umění, technologie a přírodních věd Univerzity v Pise (Sistema Museale di Ateneo – SMA). Kurz se zabývá strategiemi a metodami komunikace uvnitř muzea se zaměřením na obsah, design a technologie etiket a vzdělávacích panelů. Jak vyvážit informace a jednoduchost? Jaké informace potřebuje objekt, aby byl plně pochopen a oceněn? Kdy je text účinný? Jak můžeme vytvořit delší historické nebo geografické příběhy? Jaké jsou současné standardy designu pro vzdělávací materiály v muzeu? Co mohou nabídnout nové technologie, aby poskytly bohatý/individuální zážitek přizpůsobený různorodému publiku a typům návštěv? O těchto a souvisejících otázkách budou diskutovat zkušení instruktoři z různých oblastí, včetně archeologů, historiků umění, kurátorů, výstavních designérů, vývojářů digitálních/virtuálních vzdělávacích nástrojů, odborníků na komunikaci pro děti, neurodiverzní veřejnosti a návštěvníků s omezeným zrakem. nebo sluchové schopnosti. Škola bude probíhat výhradně online prostřednictvím Microsoft Teams. Cíl Cílem kurzu je poskytnout účastníkům základní představy o tvorbě a zobrazování textů v muzeích a také přehled o nejaktuálnějších výzkumech muzejní komunikace a technologií. Kurzy zapojují účastníky jak na teoretické, tak na empirické úrovni, takže si účastníci mohou rozvinout širší povědomí o tématu a také praktické dovednosti a kompetence. -
Letní kurzy
Denní studium
Angličtina
06 Čvn 2022
30 Dub 2022
Online forma