Letní programy - architektura

NewSchool of Architecture and Design

Popis programu

Read the Official Description

Letní programy - architektura

NewSchool of Architecture and Design

NewSchool nabízí dva architekturu letní programy. Tyto 4 denní programy ponořit do dvou zajímavých oblastí zaměření: Neuroscience v architektuře a zdravého urbanismu. Ideální pro studenty architektury a pracovní profese mají zájem o prohloubení znalosti architektury.

zdravé Urbanismus (7-10 srpen 2017) Léto intersession Program vede studenty ve studiu rostoucí uznání, že způsob, jakým měst a čtvrtí jsou navrženy tak přímý dopad na zdraví obyvatele, pracovníky a návštěvníky. Ve stejné době, mnozí návrháři a projektanti nepodaří vytvořit zdravé městské prostředí přes nepochopení, zkušeností a školení. Tyto programy nabízí průpravu v strategiích procesu a designu, které podporují zdravé měst. Program zahrnuje širokou rámci městské otázek, včetně regionalismu, obce a veřejné infrastruktury. Řešení aktuálních problémů zahrnujících bezdomovci, senioři a demografické trendy poskytuje informační základnu ve vztahu k sociální, politické a ekonomické otázky spojené s městském prostředí.

Neuroscience za architekturu (Srpen čtrnáctá-sedmnáctý, 2017) Léto intersession Program vede architektura / design / neuroscience odborníků v průzkumu styčného bodu mozku a zastavěného prostředí. Účastníci programu rozvíjet pracovní znalost mozku a dozvědět aspekty toho, jak to zpracovává prostorové vjemy. Studiové práce v programu využívá přístup k designu založené na důkazech, uzemnění architektonické koncepty v neuroscience.

4-denní program se skládá z přednášek světově proslulý fakulty, semináře, exkurze, řečníků a sítí, jakož i přístup k NewSchool zařízení, včetně Welch knihovny, designérských studií a materiálů Lab. Kontinentální snídaně a obědy jsou zahrnuty denně, spolu s recepcí a večeře během finálového večera programu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - San Diego, California
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené státy americké - San Diego, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu