Learn Spanish - Online program

Všeobecné informace

Popis programu

Už jste někdy snili o plynule mluvit španělský jazyk? Naše interaktivní platforma ví, jak splnit vaše sny a pomůže vám dosáhnout vašich jazykových cílů. Několik let společnost Preply .com poskytuje kvalifikovaně asistenci studentům z celého světa.

Hledáte mezinárodně uznávaného školitele? Žádný problém. Zde na našich webových stránkách můžete procházet základnu nejlepších španělských učitelů, zkontrolovat jejich profily a najmout ten, který se vám nejvíce líbí. Tisíce lidí, kteří se naučili, již zjistili, že studium online je pohodlný, rychlý a nákladově efektivní způsob, jak lépe pochopit jazyk.

Chcete překonat strach z mluvení v cizím jazyce? Pokud ano, naše platforma jistě přijde vhod. Stačí si naplánovat svou první online lekci s učitelem, který vám nejvíce vyhovuje a začne vzrušující cestu do světa španělské gramatiky, slovní zásoby a výslovnosti.

Studie se španělským učitelem Skype

Chcete hovořit španělsky plynule? Preply .com ví, jak vám pomůže naučit se španělský jazyk a rozvíjet své mluvící schopnosti v co nejkratším čase tím, že využijete online kurzy co nejúčinněji. Přímá komunikace s rodilým mluvčím je nejlepší způsob, jak lépe porozumět jazyku. Tak na co čekáš? Vyberte si individuální lekce se spolehlivým lektorem!

Naše společnost se specializuje na on-line doučování poskytující studentům po celém světě skvělou příležitost ke studiu z pohodlí svých domovů. Jako jedna z předních platforem v tomto odvětví spolupracujeme pouze s kvalifikovanými instruktory se silnými zkušenostmi ve výuce španělštiny.

Uvidíme, co naši uživatelé získají:

  • Spolupráce s certifikovanými španělskými učiteli (TESOL, TEFL, CELTA atd.);
  • Online lekce přizpůsobené vaší úrovni a požadavkům;
  • Flexibilita: studovat, kdykoli budete potřebovat, kdekoli chcete;
  • Dostupné balíčky zasedání;
  • Přátelská podpora;
  • Významná část inspirace a motivace.

Chcete být na pevném pozemku navštěvujícím španělsky mluvící země nebo vést rozhovor s rodilým mluvčím? Víme, jak vám pomoct! Ať už se snažíte uspět ve studiu, máte pocit jistoty při cestování nebo mluvit s obchodními partnery bez tlumočníka, 1-na-1 lekce s odborníky je jistý způsob, jak dosáhnout vašich cílů. Na našich webových stránkách najdete perfektní učitele. Vybraný učitel vypracuje výukový plán výhradně pro vás. Díky tomu se můžete zaměřit na své osobní cíle a úspěchy pod vedením zkušeného učitele.

Naučte se španělsky s odborníky v inspirativní atmosféře

Cítíte se v rozpacích s účastí tradičních kurzů ve skupinách? Nejsi sám v tom, protože mnoho studentů nemůže za takových podmínek dosáhnout dobrého pochopení jazyka, který studuje. Můžeme vám pomoci najít cestu z této situace. Učení se jazykem s profesionálními instruktory, ušetříte nervy, stejně jako čas a peníze.

Stačí si rezervovat první španělskou lekci online s preferovaným učitelem. Můžete si být jisti, že najatý učitel bude mít silné profesionální zázemí a rozvíjet učební plán od základů podle vašich potřeb a požadavků. A co ceny kurzů Skype španělštiny, naše společnost vytvořila příznivé balíčky hodin, které splňují všechny studentské rozpočty. Všichni členové našeho týmu pracují na hodinové sazbě. Jak můžete vidět, on-line učení je nákladově efektivní způsob vyzvednutí jazyka.

Vybavte své dovednosti domácími španělskými instruktory

Naplánujte první lekci dnes! Zkuste si uvědomit si, jak užitečné je naučit se španělsky online z domova, kanceláře nebo jiné vhodné místo s dobrým internetovým připojením. Vše, co potřebujete k zahájení online vzdělávání, je:

  • Najděte lektora podle úrovně a časových preferencí;
  • Zarezervujte si první relaci několika kliknutími;
  • Koupit balíček hodin, abyste mohli pokračovat ve studiu (od 5 do 20 hodin);
  • Naplánujte své další španělské kurzy online prostřednictvím kalendáře učitelů.

Studenti z celého světa již chtěli rozhovory se španělským učitelem ze strany Skype jako užitečnou formu interakcí a vývoje jazyka. Komunikujte se svým učitelem pomocí online nástrojů - můžete začít s mluvit v cizím jazyce s lehkostí.

Nemáte čas hledat španělského učitele online?

To není problém! Stačí jen nechat žádost specifikovat vaše požadavky a my rychle najdeme zkušeného odborníka, který uspokojí vaše potřeby. V případě, že nejste plně spokojeni se zvoleným španělským učitelem, poskytneme bezplatnou výměnu učitelů nebo dokonce plnou refundaci. Tak na co čekáš? Se seznamem pevných záruk si můžete být jisti, že si najmete odborníka na on-line doučování.

Máte nějaké dotazy týkající se naší společnosti? Zástupci naší přátelské podpory zákazníků jsou připraveni poskytnout vám co nejdříve odpovědět. Takže neváhejte se dozvědět více o naší platformě, učiteli v naší databázi, zárukách a poplatcích. Čekáme na váš e-mail.

Poslední aktualizace Červen 2018

Informace o škole

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which gi ... Čtěte více

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which give people from distant places and small towns an opportunity to take courses they want and master any subject. You can take classes in over 27 language courses, academic subjects (Math, Chemistry, Economics, Psychology etc), programming courses (JAVA, HTML, PHP, CSS etc) and Hobbies (Music, Arts etc). Méně