Měli byste věnovat pozornost kvalifikaci učitelů při výběru online lektorů pro matematiku. Většina učitelů matematiky uvedení na našich webových stránkách má vysokoškolské vzdělání v tomto oboru. Informace o institucích, které absolvovali, naleznete v jejich profilech. Měli byste také věnovat pozornost jejich pracovním zkušenostem a krátké biografii. Čtení recenzí o učitelích je také dobrou praxí, protože vám dovolí porozumět jejich odborným dovednostem dříve, než začnete s nimi vyučovat.

Vzdělávání a kvalifikace online lektorů pro matematiku

Jak již bylo uvedeno výše, informace o vzdělání a kvalifikaci našich učitelů online matematiky naleznete v jejich profilech. Tyto informace jsou k dispozici v levé spodní části osobních stránek. Kromě toho profily obsahují stručné biografické informace, které vám pomohou dozvědět se více o kariéře a pracovních zkušenostech svého potenciálního instruktora. Věnujte prosím pozornost tomu, že pokud hledáte učitele matematiky pro střední školu, musíte vybrat zkušeného učitele. V takových případech je důležité také pedagogické dovednosti.

Vzdělávací kurzy a úrovně

Předmět, o kterém mluvíme, je velmi různorodý, takže naši online lektoři pro matematiku vám nabízejí celou řadu vzdělávacích kurzů, jako jsou:

  • Základní kurz pro děti,
  • Příprava na zkoušky,
  • Obecná algebra,
  • Vektorová algebra,
  • Lineární algebra
  • a další.

Existují tři úrovně, které popisují znalosti studentů: začátek, pokročilost a dovednosti. Výběr vzdělávacího programu závisí na vaší úrovni. Pokud si nejste jisti, jaký program si vyberete - kontaktujte kteréhokoli instruktora v této záležitosti.

Náklady na školení

Ceny za instruktážní služby začínají za 2 hodiny za hodinu a nemají horní hranici vzhledem k tomu, že existují různé matematické úkoly a různé úrovně kvalifikace, které jsou potřebné k jejich poskytnutí.

Lekce, jejich četnost a trvání

Rozvrh tříd závisí na vás a vašem učiteli matematiky. Lekce jsou doručovány přes Skype.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Preply »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date