Learn French - Online program

Všeobecné informace

Popis programu

Chcete pracovat pro francouzské třídy? Potřebujete pomoc při přípravě zkoušek? Hledáte profesionálního instruktora, který vám pomůže s francouzským jazykem pro podnikání nebo cestování? Ať už jste studentem, podnikatelem nebo člověkem, který se snaží lépe pochopit jazyk, vyučování Skype z Preply .com je Preply způsobem, jak se učit francouzsky a rychle pokročit.

Naše společnost je jednou z nejlepších vzdělávacích platforem. Nabízíme online doučování se specializovanými učiteli z celého světa. Není to tajemství, že živá konverzace s rodilým mluvčím francouzským jazykem je nejlepším způsobem, jak zvýšit produktivitu a zlepšit dovednosti a efektivně se učit francouzský jazyk.

Proč je to tak přínosné? Každá lekce s kvalifikovaným francouzským učitelem je vedena přes Skype. To vám umožní získat plnou pozornost svého učitele a sdílet učební materiály, jako byste byli ve stejné místnosti. Francouzské kurzy online s vybraným učitelem budou rovněž přizpůsobeny vašim požadavkům, cílům a úrovni znalostí.

Učení francouzštiny nebylo nikdy tak snadné

Hledáte spolehlivé francouzské učitele se silným profesionálním zázemím? S týmem kvalifikovaných odborníků, společnost Preply .com ví, jak učinit individuální lekce s učiteli ze společnosti Skype co nejproduktivnější. Jako jedna z nejlepších vzdělávacích platforem, která se specializují na doučování, naše společnost poskytuje studentům po celém světě vynikající příležitost se učit francouzsky s certifikovanými odborníky. Zde je to, co obdrží naši účastníci:

  • Spolupráce s akreditovanými odborníky (TESOL, TEFL, CELTA atd.);
  • Francouzské lekce online přizpůsobené vašim potřebám;
  • Flexibilita: trénujte tam, kde chcete;
  • Pohodlný plán;
  • Rozumné ceny.

Hledáte francouzského učitele s vysokou úrovní znalostí? Na našich webových stránkách si můžete vybrat perfektní z velkého množství ověřených profilů. Můžete si být jisti, že preferovaný učitel bude mít solidní odbornou zkušenost a bude klást zvláštní důraz na vývoj vzdělávacího programu výhradně pro vás. Stačí vybrat nejvhodnější čas pro lekce.

A co školné, francouzské lekce přes Skype je nejvíce nákladově efektivní způsob, jak získat kvalifikovanou pomoc a vyzvednout si jazyk. Všichni členové našeho týmu pracují na hodinové sazbě. Ujistěte se, že snadno najdete specialistu, který vám pomůže splnit váš rozpočet. Pokud tedy chcete mít pokročilou úroveň francouzské gramatiky, výslovnosti a slovní zásoby, navštěvujte přizpůsobené sezení přizpůsobené vašim potřebám.

Vyrovnejte své dovednosti se soukromým francouzským učitelem

Cítíte se vyčerpaný, protože nemůžete dosáhnout dobrého chápání jazyka sami? Vždy v rozpacích, když studujete ve skupině s ostatními studenty? Optujte na 1-na-1 sezení s učiteli prostřednictvím Skype! Při výběru této metody učení se naučíte mluvit francouzsky a ušetřit nervy, stejně jako peníze, čas a úsilí.

Objednejte si dnes svou první lekci a zjistěte, jak praktické a cenově výhodné je navštívit lektoře z francouzského programu Skype z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Chcete-li zahájit konverzaci, potřebujete dobré připojení k internetu. Proveďte několik jednoduchých kroků:

  • Najděte odborníka podle svých požadavků;
  • Zarezervujte si první lekce;
  • Koupit balíček hodin (od 5 do 20 hodin);
  • Naplánujte si další zasedání prostřednictvím kalendáře učitelů.

Tisíce francouzských studentů z celého světa již ocenili takovou pohodlnou interakci se svými učiteli. Zůstaňte v kontaktu s vybraným učitelem pomocí online nástrojů - mluvte snadno francouzsky.

Nemáte čas hledat francouzského tutora online?

Pošlete nám žádost s uvedením vašich požadavků a my Vám rádi najdeme odborníka, který vám nejvíce vyhovuje. Zákaznický přístup je pro naši společnost zásadní. Proto usilujeme o poskytování špičkových služeb a dosažení nejvyšší úrovně spokojenosti zákazníků. Takže pokud nejste spokojeni s pronajatým instruktorem, poskytneme vám bezplatnou výměnu učitelů nebo refundaci.

Máte nějaké otázky? Chcete se dozvědět, jak se s našimi službami učit francouzsky? Neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu. Naši zástupci jsou připraveni odpovědět všem a pomoci vám nalézt nejlepšího francouzského učitele online. Neváhejte! Snažte se učit se jazykem s vyučujícími přes Skype a uvidíte, jak výhodné je studovat, kdykoli a kdekoli budete chtít.

Poslední aktualizace Červen 2018

Informace o škole

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which gi ... Čtěte více

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which give people from distant places and small towns an opportunity to take courses they want and master any subject. You can take classes in over 27 language courses, academic subjects (Math, Chemistry, Economics, Psychology etc), programming courses (JAVA, HTML, PHP, CSS etc) and Hobbies (Music, Arts etc). Méně