Learn English - Online program

Všeobecné informace

Popis programu

Máte problémy s anglickým jazykem? Má vaše výslovnost nechat hodně být žádoucí? Na našich webových stránkách můžete rychle najít profesionální učitele, kteří vás dovedou do studijního procesu a pomohou vám lépe pochopit jazyk. Jako interaktivní platforma Preply .com studentům z celého světa s profesionálními instruktory přes Skype. Všechny online kurzy jsou přizpůsobeny podle úrovně znalostí a rozvrhu.

Naše společnost usnadnila spolupráci s nejlepšími instruktory, kteří jsou rodilými mluvčími angličtiny s dlouholetou zkušeností. Díky přístupu orientovanému na zákazníky jsme vytvořili širokou základnu odborníků. Kromě toho používáme vhodný nástroj pro plánování, který vám umožní najít perfektní instruktora během několika sekund. Jak to dokážeš? Chcete-li se anglicky hovořit plynule, procházejte více než 2 500 učitelů online, přečtěte si jejich profily a zpětnou vazbu od ostatních uživatelů, abyste si mohli nejdříve objednat s preferovaným specialistou.

Spravujte svůj čas moudře - rozhodněte se pro lekce angličtiny online

Proč je naše platforma nejlepším zdrojem pro zlepšení jazykových znalostí? Je spolehlivý, pohodlný a bezpečný! Poskytujeme studentům příležitost spolupracovat pouze s instruktory, kteří si ověřili zázemí a kteří mají praktické zkušenosti s výukou angličtiny. Zvolte potřebné filtry vyhledávání, abyste mohli zaměstnávat učitele podle úrovně, plánu a cenových preferencí. Najděte odborníka, který vám nejvíce vyhovuje? V takovém případě vypadá, jak vypadá jeho kalendář, a zarezervujte si první lekci.

Zde nabízíme našim zákazníkům:

  • Intenzivní lekce s rodilým mluvčím angličtinou. Kvůli osobnímu přístupu, který je pro naši společnost zásadní, si můžete vychutnat přizpůsobené doučování se zkušenými učiteli prostřednictvím Skype. Vedle teorie vám přednost bude poskytovat praktické úkoly podle vašich požadavků.
  • Pohodlný plán. Online kurzy angličtiny jsou k dispozici kdekoliv a kdykoliv budete chtít. Není třeba ztrácet drahocenný čas v dopravě, protože můžete studovat s učiteli z pohodlí svého domova.
  • Balíčky výuky za přijatelnou cenu. Všichni odborníci v naší základně vyučují angličtinu na základě hodinové sazby. Cena závisí na několika faktorech, jako je kvalifikace tutorů, roky odborné praxe a typ programu, který potřebujete. Po prvních lekcích s vybraným odborníkem budete moci zakoupit balíček zasedání.

Hlavní částí online kurzů jsou virtuální verze učebnic. Kromě toho poskytují studentům standardní výuku a vyučují angličtinu bez ohledu na studijní potřeby každého konkrétního studenta. Společnost Preply .com však pracuje jinak. Každý učitel angličtiny v našem týmu připraví každé zasedání podle vašich silných a slabých stránek.

Vyberte si prvotřídní učitele, kteří mají úspěch ve studiu

Individuální konverzace s nativním anglickým specialistou je jistým způsobem, jak zlepšit své jazykové schopnosti a překonat strach z mluvení. Neváhejte vyhledat profesionálního učitele a zakoupit si své první hodiny s učitelem online! Studium s našimi odborníky je jednoduché a mimořádně účinné.

Důležité je, že naše společnost zaručuje 100% zpětné vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s vybraným instruktorem. Chcete získat další informace o naší platformě? Neváhejte a spojte náš přátelský tým podpory prostřednictvím vývěsky na webových stránkách nebo e-mailem.

Poslední aktualizace Červen 2018

Informace o škole

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which gi ... Čtěte více

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which give people from distant places and small towns an opportunity to take courses they want and master any subject. You can take classes in over 27 language courses, academic subjects (Math, Chemistry, Economics, Psychology etc), programming courses (JAVA, HTML, PHP, CSS etc) and Hobbies (Music, Arts etc). Méně