Learn Chinese - Online program

Všeobecné informace

Popis programu

Připravujete se na zkoušku? Připraveni cestovat do čínsky mluvící země? Myslíte si, že gramatika je matoucí nebo chcete zlepšit svou výslovnost? Bez ohledu na současnou úroveň znalostí čínských jazyků vám online výuka umožňuje dosáhnout svého plného potenciálu podle vlastního plánu. Skvělý on-line čínský učitel vám pomůže zlepšit mluvení a rozhovor, lépe pochopit, co slyšíte a čtete, a jasněji psát v čínštině.

Preply .com usnadňuje práci s nejlepšími čínskými učiteli online. Máme rychle rostoucí databázi odborníků a rodilých čínských mluvčích s dlouholetou praxí. Váš učitel vám přizpůsobí své online kurzy, které vám pomohou zlepšit a dosáhnout cílů čínského jazyka.

Je snadné najít perfektní tutora na Preply .com. Vyhledávejte přes 2500 kvalifikovaných učitelů na naší interaktivní platformě, přečtěte si profily pedagogů a přečtěte si zpětnou vazbu od ostatních uživatelů. Poté použijte náš online plánovací nástroj pro rezervaci první lekce ve vhodném čase.

Čínské učení nikdy nebylo tak snadné

Studie tradičních jazykových kurzů je pro vás příliš náročná? Zvolte možnost Preply .com jako alternativní způsob učení se mezinárodně uznávanými odborníky se silným zázemím při výuce čínských jazyků. Podívejte se na základ talentovaných instruktorů z celého světa, přečtěte si jejich ověřené profily a naplánujte čínské lekce online s preferovaným učitelem za pár vteřin.

Zde je to, co nabízíme:

 • Báze 2500 odborných učitelů;
 • Online kurzy přizpůsobené vašim potřebám;
 • Studium na vhodném místě;
 • Flexibilní plán;
 • Balíčky výuky (od 5 do 20 hodin);
 • Dostupné ceny;
 • Zákaznická podpora.

S dlouholetými odbornými zkušenostmi a kvalifikovaným týmem instruktorů naše společnost ví, jak vám pomůže dosáhnout plynulosti v čínštině a mandarínu. Připravte se na setkání s kvalifikovaným lektorem! Dáme vám jedinečnou příležitost ke studiu krok za krokem s profesionály v uvolněné a inspirativní atmosféře. Zkuste a uvidíte, jak jednoduché se učí čínštině online!

Dosažte své jazykové cíle certifikovanými instruktory

Každý student ví, jaký vliv ovládá jazyky na akademické úspěchy a budoucí kariéru. Ať už se snažíte zapsat na univerzitu, kde je hlavní kurz čínštiny nebo chcete jít do zahraničí, naše platforma usnadňuje chatování s nejlepšími instruktory v oboru. Jsou kvalifikovaní k tomu, aby se s vámi poradili snadněji.

Podívejme se, jak funguje naše služba:

 • Procházet základy kvalifikovaných učitelů;
 • Vyberte si jeden podle svých požadavků;
 • Naplánujte čínské online kurzy v nejvhodnější době;
 • Koupit balíček hodin, abyste mohli pokračovat ve studiu.

Po prvním setkání s vybraným instruktorem můžete zakoupit balíček 5, 10, 15 nebo 20 hodin a naplánovat budoucí kurzy Skype čínských bez problémů. Díky našim jednoduchým nástrojům můžete snadno vidět kalendář svého učitele a rezervovat nejvhodnější čas pro každou lekci. Zůstaňte motivováni na cestě k jazykovému kompetenci.

Je správný čas studovat u čínských učitelů Skype

Přímá komunikace s rodilým čínským mluvčím je jistou metodou učení cizího jazyka co nejrychleji. Samozřejmě budete stále více motivováni, soustředěni a soustředěni na výsledky, když budete mít zkušeného lektora, který vám pomůže a bude vás vést cestou vašeho jazyka. Všichni učitelé v našem týmu jsou kvalifikovaní odborníci. Rychle připraví personalizovaný plán výuky podle vašich požadavků a vzdělávacích cílů, které vám pomohou naučit se hovořit čínsky.

Žádné důvody k váhání! Využijte online vzdělávání dnes co nejvíce! Stačí vybrat odborníka, který splní vaše potřeby a dostane se dolů, aby se učil jazyk přímo z místa, kde se nacházíte, ať už je to doma nebo jakékoliv jiné místo s dobrým internetovým připojením. Pokud jste s čínským učitelem spokojeni, kupte si další třídy. Pokračujte v platbě jednou z bezpečných metod: Visa nebo PayPal.

Neváhejte a kontaktujte naši přátelskou zákaznickou podporu, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se naší společnosti, učitelů nebo online studia obecně. Naši zástupci Vám co nejdříve odpoví.

Poslední aktualizace Červen 2018

Informace o škole

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which gi ... Čtěte více

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which give people from distant places and small towns an opportunity to take courses they want and master any subject. You can take classes in over 27 language courses, academic subjects (Math, Chemistry, Economics, Psychology etc), programming courses (JAVA, HTML, PHP, CSS etc) and Hobbies (Music, Arts etc). Méně