Kybernetická bezpečnost: Řízení rizik v krátkém kurzu v informačním věku

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Cílem je vybavit se lepším porozuměním řízení kybernetického rizika, které zahrnuje řízení operačního, soudního a reputačního rizika. Online kurz Cybersecurity: Správa rizik v informačním věku vám pomůže posoudit a zmírnit konkrétní zranitelnosti v datových sítích organizace, což vám umožní lépe chránit integritu, zabezpečení a důvěrnost vašich digitálních aktiv.

Během tohoto kurzu budete:

  • Porozumět úloze řízení kybernetických rizik v organizaci.
  • Zkoumejte hrozby pro kritické obchodní systémy a data organizace.
  • Rozlišujte právní a compliance rizika pro organizaci nebo sektor.
  • Navrhněte plán reakce na incident v případě kybernetického útoku.

Zjistit více

Struktura kurzu

Tento osmtýdenní online kurz od Harvard's VPAL vás naučí vyvinout účinnou strategii snižování kybernetického rizika. Spravujte svůj rozvrh a každý týden přidělte na studium 8 až 11 hodin a učte se svým vlastním tempem. Každý modul je vydáván každý týden, což umožňuje flexibilní, ale strukturovaný přístup k učení.

Tento online kurz integruje bohatá a interaktivní média, jako jsou videa, infografiky a e-learningové aktivity. Zahrnuje také tradiční didaktické komponenty, jako jsou případové studie a písemné poznámky k modulům. Jak je charakteristické pro metodu case case, zapojíte se do učení se prostřednictvím spolupráce prostřednictvím diskusních fór. Budete se cítit sebejistě se svými studentskými příspěvky s nepřetržitou podporou studentů od GetSmarter pro vaši studijní cestu.

Stáhněte si brožuru kurzu

Kdo by měl prospěch?

Tento online kurz by byl přínosem pro odborníky v oblasti bezpečnosti a technologií i pro tvůrce počítačových politik. Je také vyvinut speciálně pro obchodní vedoucí, kteří se snaží pochopit obchodní dopad kybernetického rizika. Pokud chcete svou organizaci vést složitostí řízení kybernetického rizika, pak je tento kurz určen právě vám.

Jak se registrovat

Za tento online kurz nejsou účtovány žádné registrační poplatky ani akademické předpoklady. Je k dispozici odborným pracovníkům bez ohledu na místo, akademické studium nebo pracovní zkušenosti. Abyste však mohli absolvovat kurz, budete potřebovat aktuální e-mailový účet a přístup k počítači a internetu, jakož i ke čtení PDF. Možná budete muset prohlížet prezentace Microsoft PowerPoint a číst a vytvářet dokumenty v aplikaci Microsoft Word nebo Excel.

Zaregistrujte se nyní!

Nejčastější dotazy

Tento online krátký kurz je prezentován výhradně online, ve spolupráci s vedoucími pracovníky v oblasti digitálního vzdělávání, GetSmarter, značka 2U, Inc. Technologie splňuje akademickou přísnost v modelu zprostředkovaném lidmi GetSmarter, který umožňuje celoživotním studentům po celém světě získat dovednosti související s průmyslem které jsou certifikovány nejuznávanějšími akademickými institucemi na světě. Tento interaktivní, podpůrný výukový model je určen pro rušné profesionály. Prohlédněte si online krátký kurz Harvard VPAL Cybersecurity: Řízení rizika v informačním věku na webu GetSmarter, kde se dozvíte informace o nadcházejících termínech kurzu, ceně kurzu a další informace.

Další informace naleznete v brožuře kurzu .

Budu mít čas?

Učební model GetSmarteru je navržen tak, aby vám jako pracovnímu profesionálovi pomohl zlepšit vaše dovednosti, aniž by došlo ke kompromisům v oblasti pracovních a rodinných povinností. Práce na kurzu je rozdělena do týdenních, spravovatelných modulů s přírůstkovými lhůtami, které vám pomohou udržet tempo po celou dobu trvání kurzu a umožnit vám pracovat, když vám nejlépe vyhovuje. Na začátku každého týdne vám budou představeny všechny přednášky, poznámky a úkoly potřebné k dokončení. Máte také přístup k vašemu Správci úspěchů, který vám pomůže stanovit cíle a sledovat klíčové milníky, spravovat váš čas a zpracovávat případné požadavky na správu.

Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte:

1 617 682 7555
harvardvpal@getsmarter.com

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront ... Čtěte více

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront of learning innovation. Harvard VPAL is the strategic online learning initiative, which connects the prestigious Harvard Schools to students across the globe. Méně
Přejít na web školy