$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Pokračující vzdělávání je důležité v mnoha oblastech. Odborníci mohou držet krok s platnými předpisy nebo technologií tím, že absolvují akademický kurz. Kurzy mohou trvat kdekoli od několika měsíců jako samostatná třída až po několik let, když jsou přijímány jako součást série kurzů v příbuzném tématu. Oblast zdravotní péče je neustále se měnící a p… Čtěte více

Pokračující vzdělávání je důležité v mnoha oblastech. Odborníci mohou držet krok s platnými předpisy nebo technologií tím, že absolvují akademický kurz. Kurzy mohou trvat kdekoli od několika měsíců jako samostatná třída až po několik let, když jsou přijímány jako součást série kurzů v příbuzném tématu.

Oblast zdravotní péče je neustále se měnící a postupující a ti, kteří jsou zapojeni, často potřebují trénovat, aby zůstali aktualizováni. Co je kurz ve zdravotní výchově? Studenti, kteří se na tomto kurzu účastní, mají obvykle možnost seznámit se s účinnými klinickými praktikami. Mohou provést důkladné studie etických úvah týkajících se klinických studií, které používají lidské subjekty, a vzdělávat se o právních předpisech týkajících se takových klinických studií. Prostřednictvím jiných kurzů se studenti mohou dozvědět o tom, jak identifikovat a pomoci šíření nemocí.

Studenti, kteří se zabývají těmito třídami, mohou získat důvěru ve své rozhodovací schopnosti, neboť se učí řešit problémy během případových studií a projektů v učebnách. Mohou se naučit klinicky posuzovat různé situace a používat kritické myšlení k určení nejlepšího dalšího kroku.

Kurzy jsou často poměrně krátké a související náklady mohou být přiměřeně dostupné. Ceny se však liší od instituce až po instituci. Studenti by měli zkoumat své možnosti.

Absolvování kurzu v oblasti zdravotní výchovy může pomoci odborníkům v oblasti zdravotní péče stát se kvalifikovanými pro práci v klinických studiích. Jiné kurzy mohou vést absolventy ke kariéře jako lékaři nebo lékaři. Ne všechny kurzy jsou zaměřeny na pracující profesionály; některé jsou součástí širšího rozsahu studijních prací, které mohou vést studenty ke kariéře v oblasti veřejného zdraví, firemní wellness nebo zdravotní politiky. Po ukončení kurzu se studenti mohou stát zdravotními poradci nebo učiteli.

Technologie rychle urychlila dostupnost online kurzů pro ty, kteří mají zájem dozvědět se více o zdravotní výchově. Mnoho univerzit po celém světě nabízí kurzy jak ve třídě, tak online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
MA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
The Natural Health Academy
Kapské město, Jihoafrická republika

Program 100 dnů zdraví je navržen tak, aby vám pomohl převzít kontrolu nad svým zdravím. Nezáleží na tom, zda jste; nadváha nebo podváha, diabetik, hypoglykemik, mají artritid ... +

Program 100 dnů zdraví je navržen tak, aby vám pomohl převzít kontrolu nad svým zdravím. Nezáleží na tom, zda jste; nadváha nebo podváha, diabetik, hypoglykemik, mají artritidu, špatnou nebo příliš zdravou chuť k jídlu, -
Kurzy
Denní studium
English (South Africa)
Úno 2022
Online forma