$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Vysokoškolské kurzy jsou skvělý způsob, jak se zapojit do předmětu a stát se vystaveni novým myšlenkám a dovednostem. Mnoho vysokých škol nabízí kurzy na různé předměty. Takže co je to kurz zdraví? Tento typ třídy může vzdělávat studenty na široké škále předmětů, včetně ošetřovatelství, fyzioterapie, neurologie, výživy a výživy a obecné medicíny. Stud… Čtěte více

Vysokoškolské kurzy jsou skvělý způsob, jak se zapojit do předmětu a stát se vystaveni novým myšlenkám a dovednostem. Mnoho vysokých škol nabízí kurzy na různé předměty.

Takže co je to kurz zdraví? Tento typ třídy může vzdělávat studenty na široké škále předmětů, včetně ošetřovatelství, fyzioterapie, neurologie, výživy a výživy a obecné medicíny. Studenti by se mohli seznámit s genetikou, problémy v oblasti zdravotní politiky, stárnutí, diety, veřejného zdraví nebo moderních klinických ošetření. Některé kurzy jsou založeny na přednáškách, zatímco jiné mohou umožnit studentům pracovat na projektech nebo získat zkušenosti v reálném světě. Mnoho kurzů nabízí velmi specifické poučení, i když jiné jsou obecnější.

Mnohé dovednosti mohou být získány z pokračování v kurzu na zdraví. Studenti například mohou zdokonalit důležité technické dovednosti, jako je poradenství v oblasti výživy nebo poskytovat soucitnou péči; Mohli by se také naučit, jak zvýšit své schopnosti kritického myšlení, komunikace nebo řešení problémů.

Celkové náklady na zdravotní kurz mohou záviset na čemkoli od místa školy až po požadované materiály. Před zapsáním by studenti měli určitě zkoumat potenciální náklady, aby zjistili, jaká bude jejich finanční situace.

Zdravotní péče je rychle rostoucí kariérní pole s mnoha možnostmi pro ty, kteří dokončují související studijní obory. Studenti mohou uplatnit to, co se naučil během kurzu na zdraví, v různých kariérách, jako je správce nemocnice, laborant nebo ošetřovatel. Někteří studenti mohou zjistit, že tento druh kurzu poskytuje počáteční bod pro další studium, případně jim umožní stát se lékařem, zdravotními sestrami nebo lékaři. Několik z nich dokonce zahájí vlastní podnikání.

Existuje celá řada místních, mezinárodních a on-line možností pro ty, kteří chtějí studovat zdraví. Pokud máte zájem, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
FutureLearn
Sheffield, Spojené království

Demystifikujte proces stárnutí a zjistěte, jak naše každodenní chování pravděpodobně ovlivní naše dlouhodobé zdraví pohybového aparátu.

Demystifikujte proces stárnutí a zjistěte, jak naše každodenní chování pravděpodobně ovlivní naše dlouhodobé zdraví pohybového aparátu. -
Kurzy
Kombinované studium
3 týdny
Angličtina
Online forma
 
FutureLearn

Prozkoumejte dopad pandemie koronavirů na pohodu a duševní zdraví na individuální, skupinové a společenské úrovni.

Prozkoumejte dopad pandemie koronavirů na pohodu a duševní zdraví na individuální, skupinové a společenské úrovni. -
Kurzy
Kombinované studium
3 týdny
Angličtina
Online forma