Filter
Kurzy
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Online kurzy jsou vynikající alternativou k tradičním třídám, které jsou obzvláště přínosné pro studenty, kteří plánují pokračovat ve své kariéře vedle studia. Je mnohem snazší najít čas věnovat se práci, pokud nejste povinni cestovat na fyzické místo v určitou dobu každý týden.

Co je on-line kurz ve strojírenství? Tato odvětví inženýrství zahrnuje použití, konstrukci a provoz strojů. Jedná se o široký studijní obor, který má uplatnění téměř ve všech profesních odvětvích. Společným zaměřením v tomto kurzu je výroba, ale předmět také zahrnuje aspekty z fyziky, inženýrství, vědy o materiálech, tepelných systémech a nanoscale inženýrství.

Největší výhodou, kterou nabízí studentům, kteří dokončí program strojního inženýrství, je jejich kariéra. Snaží se snadněji vstoupit do pokročilých pozic a plat, který lze získat, je obvykle vyšší.Tyto výhody lze dosáhnout bez ohledu na to, zda jsou kurzy přijímány online nebo ve třídě.

Náklady na školení a další poplatky za absolvování kurzů mechanického inženýrství online se mohou lišit. Proto je rozumné prozkoumat všechny proměnné před zapsáním. Vše od školy a programu až po délku a dokonce i zemi studia může ovlivnit celkové náklady.

Protože velké stroje jsou používány v mnoha průmyslových odvětvích, existuje mnoho kariér k dispozici pro ty, kteří mají vzdělání v strojírenství. Máte-li zájem o kariéru v oboru strojírenství, jsou k dispozici pozice v oblasti správy, údržby, dohledu a provozu výrobních nebo zpracovatelských strojů. Na teoretické stránce je možné stát se vědcem, který se zabývá výzkumem a vývojem nových typů strojů. Je také možné vstoupit do akademické sféry a učit se o strojírenství.

Online kurzy najdete na institucích po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Strojírenství

TU Delft Open & Online Education

Naučte se, jak nejjednodušším a nejúčinnějším způsobem využívat špičkové znalosti o letecké akustice. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni spolehlivě měřit hluk v r ... [+]

Naučte se, jak nejjednodušším a nejúčinnějším způsobem využívat špičkové znalosti o letecké akustice. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni spolehlivě měřit hluk v různých mechanických systémech a vyvinout strategie redukce hluku, které zlepší jejich aerodynamický design a výkon.

Během posledních několika let se oblast aeroakustiky rychle rozvíjela při hledání řešení pro snížení hluku z letadel, motorů, větracích systémů a větrných turbín. Nicméně složitá úloha je nalezení správné rovnováhy mezi dosažením maximálního výkonu (mechanických systémů, jako jsou letadla, auta, drony apod.) A snižování jejich hlukového výtěžku v souladu s předpisy o hluku a zajištění pohodlí a zdraví lidí.... [-]

Nizozemsko Netherlands Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
5 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The International Institute Of Plant Engineering And Design

Flexibilní analýza potrubních systémů provádí kvalifikovaní pracovníci v rámci strojírenských společností. Kurz je vytvořen a veden kvalifikovanými odbornými inženýry a j ... [+]

Flexibilní analýza potrubních systémů provádí kvalifikovaní pracovníci v rámci strojírenských společností. Kurz je vytvořen a veden kvalifikovanými odbornými inženýry a je založen na dlouholetých zkušenostech. Cílem tohoto kurzu je vypracovat analýzu flexibility, aby inženýři měli několik let zkušeností v disciplíně potrubí.

Formát kurzu

Tento kurz se skládá z několika studijních materiálů ve formátu pdf, testů s více volbami a případových studií. Důraz je kladen na řešení praktických návrhů a výpočtů za pomoci tutorů. Účastník obdrží zpětnou vazbu od instruktora prostřednictvím diskuzního fóra a webových konferencí.... [-]

Nizozemsko Netherlands Online
Září 2019
Angličtina
Kombinované
12 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
EAN University

Program Production Engineering, ve virtuální podobě, je první program, který nabízí v rámci této modality v Kolumbii, se zaměřuje na vlak profesionální podnikatelům ... [+]

Výrobní inženýrství - Virtual

„Program Production Engineering, ve virtuální podobě, je první program, který nabízí v rámci této modality v Kolumbii, se zaměřuje na vlak profesionální podnikatele s odbornými znalostmi v oblasti plánování, řízení a kontrolu výrobních procesů, kteří chtějí zlepšit své ukazatele účinnosti, efektivity a produktivity v podnicích národních i mezinárodních.

Tréninkové plochy Production Engineer jsou: materiály a výrobní procesy, výrobní systémy řízení, řízení jakosti, průmyslové bezpečnosti, životního prostředí a průmyslové automatizace.

Program má schopnost s rozsáhlými akademické a podnikatelské zkušenosti, stejně jako zvukový metodické přípravy, která působí jako prostředník v procesu učení.... [-]

Kolumbie Bogotá
Leden 2020
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině