$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Absolvování on-line kurzu je vynikajícím způsobem pro odborníky a učence, kteří si rozšiřují své znalosti a zároveň plní své pracovní a rodinné povinnosti. Kurzy mohou být učiněny ve vhodném čase a místě pro žáka a často vyžadují vysokoškolský diplom jako nezbytný předpoklad. Co je online kurz ve strategickém vedení? Kurz ve strategickém vedení vede odborn… Čtěte více

Absolvování on-line kurzu je vynikajícím způsobem pro odborníky a učence, kteří si rozšiřují své znalosti a zároveň plní své pracovní a rodinné povinnosti. Kurzy mohou být učiněny ve vhodném čase a místě pro žáka a často vyžadují vysokoškolský diplom jako nezbytný předpoklad.

Co je online kurz ve strategickém vedení? Kurz ve strategickém vedení vede odborníky z podnikání k tomu, aby zlepšili své vedoucí schopnosti, a tak budou úspěšní v vedení svého pracoviště v době rychlých a zásadních změn. Předmětové oblasti mohou zahrnovat, jak odpovědně a efektivně delegovat, jak využít organizační komunikaci k posílení firemních cílů a jak najímat zaměstnance, kteří přijmou změny. Analýza podnikových výzev je také klíčem k tomu, že je přeměňují na příležitosti pro růst podniků.

Získání kurzů online ve strategickém vedení může pomoci rozvíjet vědomí a dovednosti, které mohou mít prospěch vašeho pracoviště. Praxe předvídání a interpretace změn a to, co to znamená pro podnikání, může odborníkovi umožnit využívat dříve neviditelných příležitostí.

Při rozhodování o absolvování kurzu online ve strategickém vedení je třeba mít na paměti, že náklady na kurzy se mohou lišit. Obvykle je to kvůli geografické poloze školy, náklady na materiály kurzu a případné dodatečné poplatky.

Široká řada kariér může využívat osoby vyškolené ve strategickém vedení. Strategičtí odborníci v oblasti řízení pomáhají podnikům při optimální funkci s ohledem na pozitivní organizační rozvoj. Oddělení lidských zdrojů zaměstnává pracovníky se strategickým vedením školení pro nábor, rozvoj a udržení kvalitních odborníků z dlouhodobého hlediska. Profesionální podnikatelská cesta může také využít strategického vedení vedení. Jakákoli oblast, která čelí změnám a výzvám ve snaze přeměnit je na příležitosti, může využít strategického vedení.

Připravte se na vedoucí pozici v oblasti podle vašeho výběru. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
MIT Sloan School of Management (Get Smarter)
Cambridge, Spojené státy americké

Ve světě, který se mění exponenciálně, již nestačí tradiční přístup k vedení.

Ve světě, který se mění exponenciálně, již nestačí tradiční přístup k vedení. -
Kurzy
Kombinované studium
6 týdny
Angličtina
Online forma
 
Management Development Centre International (MDCI)
Londýn, Spojené království +1 Více

Odemkněte svůj potenciál myšlení ve vedení. Tento dvoudenní program je dodáván tváří v tvář online v reálném čase. Je navržen tak, aby uvolnil potenciál myšlení ve vedení, bez ... +

Odemkněte svůj potenciál myšlení ve vedení. Tento dvoudenní program je dodáván tváří v tvář online v reálném čase. Je navržen tak, aby uvolnil potenciál myšlení ve vedení, bez ohledu na průmyslový kontext a manažerskou úroveň, posílil schopnost cílevědomě myslet, aby mohl ovlivňovat ostatní a vést cestu vpřed. Všichni účastníci dosáhnou jedinečného vzorce k odemčení jejich myslícího potenciálu pro vedení; dosáhnout vhledu do různých způsobů myšlení nezbytných pro rozvoj vedení; zlepšit schopnost myšlení pro aplikaci na pracovišti. -
Kurzy
Denní studium
2 dny
Angličtina
Online forma
 
FutureLearn
Ann Arbor, Spojené státy americké

Vybudujte si vyjednávací dovednosti a naučte se používat a aplikovat vyjednávací strategie na svůj život s University of Michigan.

Vybudujte si vyjednávací dovednosti a naučte se používat a aplikovat vyjednávací strategie na svůj život s University of Michigan. -
Kurzy
Kombinované studium
7 týdny
Angličtina
Online forma
 

Získejte stipendium v hodnotě až $ 10000

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium.
Disney Institute
Lake Buena Vista, Spojené státy americké

Využijte své hodnoty a vizi vedení a podpořte svůj tým nebo organizaci k prosperitě.

Využijte své hodnoty a vizi vedení a podpořte svůj tým nebo organizaci k prosperitě. -
Kurzy
Angličtina
Online forma
 
Disney Institute
Lake Buena Vista, Spojené státy americké

Vytvářejte inkluzivní postupy vedení. V Disney Institute jsme vyvinuli vůdčí postupy, které jsou přístupné všem zaměstnancům.

Vytvářejte inkluzivní postupy vedení. V Disney Institute jsme vyvinuli vůdčí postupy, které jsou přístupné všem zaměstnancům. -
Kurzy
Angličtina
Online forma