Filter
Kurzy
Španělsko Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Předměty jsou jednotlivé jednotky studia, které mohou být přijata jednotlivě nebo jako řada tříd koncentrovaných v určité oblasti studia. Jednotlivé třídy mohou lišit v délce, náklady a počet sezení týdně.

Project Management je nutno posoudit, jaké úkoly v rámci projektu musí být dokončen, když to musí být provedeno a kdo to bude dělat. Projektový manažer musí být také, zda je práce se provádí správně a že veškerá rizika spojená s projektem jsou identifikovány a zmírněna.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Projektový management, Španělsko

Campus Universitario Europeo

Postup, který španělský systém. Prostřednictvím právních předpisů, i nadále pohybovat v reakci na potřebu odborné kvalifikace a podporu, která by ... [+]

Vedení Expert Project Postup, který španělský systém. Prostřednictvím právních předpisů, ale i nadále pokračovat reagovat na potřebu odborné kvalifikace a podporu, která podle stávajících evropských institucí, se odráží různými programy a iniciativy. Analýzu rizik předvídaných v rodině výuky a výzkumu. popisující nejčastější činnosti, pracoviště, používá média a organizace úkolů. Specifická rizika a referenční standardy. jako preventivní opatření odstranění nebo snížení rizika každého povolání.

Kdo to je?

- Absolventi v oboru ekonomie a podnikání - Profesionální administrativní sektor a marketing - Zájemci o obsazení post marketing, nebo správní.... [-]

Španělsko Marbella Coruña Madrid
Září 2020
španělština
Kombinované
6 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině