$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Kurz je učební jednotka používaná ve vysokoškolském vzdělávání, která může trvat až celý akademický rok. Obvykle je k dispozici každému, kdo ukončil střední školu. Co je online kurz v oblasti správy a řízení společností? Termín "corporate governance" se týká systému pokynů, které organizace používají k definování celkové činnosti společnosti. Zahrnuje p… Čtěte více

Kurz je učební jednotka používaná ve vysokoškolském vzdělávání, která může trvat až celý akademický rok. Obvykle je k dispozici každému, kdo ukončil střední školu.

Co je online kurz v oblasti správy a řízení společností? Termín "corporate governance" se týká systému pokynů, které organizace používají k definování celkové činnosti společnosti. Zahrnuje povinnosti vedoucích pracovníků a akcionářů, postupy pro vedení společnosti při rozhodování a metody, které by měly být použity mimo jiné k stanovení cílů společnosti. Kurz v této oblasti učí účastníky, jak uspořádat organizaci a zaměřit se na dlouhodobé operace. To může zahrnovat etiku a právní studie, povinnosti členů představenstva ve fúzích a akvizicích a současná praxe při stanovování platů výkonných funkcí, mimo jiné.

Účastníci tohoto kurzu mohou mít prospěch tím, že získají přehled o tom, jak fungují podniky a rolí vedoucích pracovníků při vedení a utváření firemních politik. U manažerů, kteří chtějí pokročit, nabízí tento kurz přehled výkonných povinností a odpovědností.

Výuka k tomuto kurzu je v každé instituci odlišná a částečně vychází z toho, v jaké zemi se nachází škola. Zájemci o přihlášku by měli kontaktovat školu přímo pro více informací.

Kurz správy a řízení podniků obvykle přijímá lidé, kteří již pracují v manažerských rolích nebo očekávají brzy. Přestože profesionálové v různých oblastech a pozicích mohou tento program pomoci, je obvykle vhodný pro ty, kteří pracují v rámci větších organizací, které pracují v rámci zavedené struktury společnosti. Podnikatelé, kteří uvažují o založení společnosti, mohou také těžit z organizačních dovedností vyučovaných v tomto kurzu.

Tento online kurz nabízí studentům větší flexibilitu v plánování a je skvělou cestou pro manažery na plný úvazek, aby se naučili nové dovednosti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Yale School of Management
Nové nebe, Spojené státy americké

Zlepšete svůj zisk a účel podle pokynů světové fakulty a odborníků.

Zlepšete svůj zisk a účel podle pokynů světové fakulty a odborníků. -
Kurzy
Kombinované studium
6 týdny
Angličtina
Online forma