$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Vysokoškolské instituce na celém světě začaly nabízet velký výběr on-line kurzů. Tento trend odráží časy a potřeby, které mají mnozí studenti k flexibilním plánováním. Online kurzy nabízejí možnost vzít si třídu z pohodlí domova. Co je on-line kurz v oblasti obecného managementu? Studenti zkoumající tuto oblast studia jsou vystaveni řadě klasických a současn… Čtěte více

Vysokoškolské instituce na celém světě začaly nabízet velký výběr on-line kurzů. Tento trend odráží časy a potřeby, které mají mnozí studenti k flexibilním plánováním. Online kurzy nabízejí možnost vzít si třídu z pohodlí domova.

Co je on-line kurz v oblasti obecného managementu? Studenti zkoumající tuto oblast studia jsou vystaveni řadě klasických a současných manažerských taktik. Kurzy jsou navrženy tak, aby pomohly studentům pochopit základní pojmy týkající se budování týmu, plánování a provádění plánu. Existuje celá řada studijních témat v oblasti všeobecného managementu, včetně pojišťovnictví, účetnictví, analýzy dat a základního práva.

Řada dovedností jsou vyvinuta těmi, kteří jsou zapsáni do online kurzu pro obecné řízení. Tyto kurzy jsou zodpovědné za ostření kritických myšlenek, hodnocení rizik, rozpočtových zájmů a mezilidské zprostředkování. Programy se často zaměřují na to, aby studentům pomohli strategicky a úspěšně realizovat plány.

Obecné řízení je oblast studia s četnými aplikacemi a velká většina mezinárodních institucí nabízí on-line kurzy v této oblasti. Kurzy mají často specifické koncentrace v závislosti na akademické instituci, která jim nabízí. Náklady na kurz se rovněž budou spoléhat na instituci.

Student zapojený do online kurzu obecného managementu má možnost zvážit řadu možností kariéry. Obecné řízení je zastřešujícím pojmem, který spojuje řadu prosperujících odvětví. Získané dovednosti při studiu v této oblasti studia také pomáhají kvalifikovat jednotlivce na pozicích mimo podnikatelský svět. Kariéry, které se v této oblasti zabývají, zahrnují administrativní pracovníky, administrativní asistenty a ředitele projektů.

Absolvování online kurzu obecného řízení vám může pomoci nabídnout vám flexibilní plán, který potřebujete. Existuje celá řada akreditovaných vysokoškolských institucí, které se nacházejí v mezinárodním měřítku a nabízejí kurzy v této oblasti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)
Milán, Itálie

Využijte svůj vůdčí potenciál pomocí strategických, finančních a manažerských dovedností, abyste mohli činit efektivnější obchodní rozhodnutí, motivovat členy svého týmu a vyt ... +

Využijte svůj vůdčí potenciál pomocí strategických, finančních a manažerských dovedností, abyste mohli činit efektivnější obchodní rozhodnutí, motivovat členy svého týmu a vytvořit zdravé a inkluzivní pracovní prostředí. Získejte holistické pochopení dnešního složitého podnikatelského prostředí a vyviňte komplexní sadu nástrojů pro identifikaci, sestavování a řešení obchodních problémů v programu General Management Program od SDA Bocconi School of Management. Během osmi týdnů online odemknete svůj osobní a organizační dopad pomocí špičkového výzkumu, vyhrazených živých setkání s učiteli a interaktivních výukových nástrojů. Naučte se provádět komplexní strategickou analýzu vaší organizace a prozkoumejte základy finančního a manažerského účetnictví, které vám pomohou činit informovaná obchodní rozhodnutí s cílem zvýšit konkurenční výhodu vaší organizace. Pod vedením odborníků z oboru zjistíte, jak se vyvíjet jako lídr a zároveň efektivně využívat potenciál svého týmu. O certifikátu Naučte se růst jako lídr a získejte oficiální certifikát o absolvování školy SDA Bocconi School of Management. Hodnocení je průběžné a je založeno na řadě praktických úkolů dokončených online. Chcete-li získat certifikát, musíte splnit požadavky uvedené v příručce programu. Příručka vám bude zpřístupněna, jakmile program spustíte. Váš certifikát bude vystaven na vaše právní jméno a zaslán vám po úspěšném absolvování programu v souladu se stanovenými požadavky. Proč zvolit GetSmarter? GetSmarter, powered by 2U, je odborník na online vzdělávání s více než 10 lety zkušeností s vývojem prémiových online krátkých kurzů od předních světových univerzit a institucí. Jsme poháněni 2U, abychom vás podpořili v odemknutí vašeho potenciálu prostřednictvím učení, které vám změní život, s pohlcujícím a vysoce dotykovým zážitkem. Poskytujeme tržně vedené kurzy, které vybaví pracující profesionály odbornými znalostmi potřebnými ke zvýšení dovedností, rekvalifikaci nebo nastartování zcela nové kariéry. Prostřednictvím přístupu založeného na datech analyzujeme budoucí požadavky na dovednosti a zajišťujeme, že všechny kurzy tuto potřebu řeší. Zajišťujeme, aby přední univerzity a instituce byly vašimi odbornými průvodci a naši lidé, technologie a zdroje vaším motorem – společně poháníme více než jen vzdělávání, posilujeme váš potenciál. -
Kurzy
Kombinované studium
8 týdny
Angličtina
Online forma