$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Online kurzy jsou populární alternativou tradičních třídních studií. Nabízejí pohodlí učení na internetu na různých předmětech. Co je online kurz v oblasti maloobchodního managementu? Online kurzy v předmětu mohou být nabízeny jako série modulů využívajících video a audio formáty pro poskytování informací o předmětu. Kurzy řízení tohoto typu v maloobchodě mo… Čtěte více

Online kurzy jsou populární alternativou tradičních třídních studií. Nabízejí pohodlí učení na internetu na různých předmětech.

Co je online kurz v oblasti maloobchodního managementu? Online kurzy v předmětu mohou být nabízeny jako série modulů využívajících video a audio formáty pro poskytování informací o předmětu. Kurzy řízení tohoto typu v maloobchodě mohou být často dokončeny vlastním tempem studenta. Dalo by se také najít strukturované on-line obchodní tituly zaměřené na řízení maloobchodu. Ty jsou přijímány v průběhu několika let, podobně jako jiné programy a studijní třídy obsahují podrobnosti o financích a globálním dodavatelském řetězci. Pokročilé akademické programy nabízené on-line v maloobchodním managementu by se mohly zaměřit na určitou oblast maloobchodních operací, jako je online obchod nebo maloobchodní merchandising.

Učení teorie a praxe v oblasti maloobchodu může pomoci stávajícím manažerům posunout svou kariéru na vyšší úroveň v podnikové hierarchii.Základní znalost problémů s maloobchodním řízením by podnikům pomohla úspěšně sestavit podnikatelské plány a řídit pracovníky, aby rozvíjely osobní maloobchodní projekty.

Náklady na obchodní kurzy online jsou často vysoké v porovnání s kursy ve vědě nebo humanitních oborech. Potenciální studenti by se mohli chtít s každým programem dotazovat přímo, neboť výuka se často liší v závislosti na škole.

Absolventi kurzů maloobchodního managementu se často zaměřují na řízení celkových obchodů nebo na specializované vedoucí postavení v maloobchodním průmyslu. Generální manažeři maloobchodních prodejen často mají poslední slovo v zákaznických vztazích. Tito jsou také často odpovědní za delegování nebo plnění administrativních úkolů, jako je naplánování a pronájem. Příkladem specializované pozice v maloobchodním managementu je návrhář obchodu.Někdy také známý jako manažer merchandisingu, tato pozice se často soustřeďuje na esteticky příjemnou prezentaci zboží s cílem maximalizovat dostupnost zásob pro zákazníky, snížit riziko ztrát a zvýšit prodeje vybraných produktů.

Maloobchod je velkou kategorií a může často poskytnout dostatečné možnosti pro studium a zaměstnání. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
International Career Institute
Londýn, Spojené království

Správa maloobchodní prodejnu s sebou nese specifické dovednosti. Chcete-li mít taková, zapsat do maloobchodu průběhu řízení ICI. Kurz využívá postupů používaných úspěšných pro ... +

Správa maloobchodní prodejnu s sebou nese specifické dovednosti. Chcete-li mít taková, zapsat do maloobchodu průběhu řízení ICI. Kurz využívá postupů používaných úspěšných prodejců. Kromě toho, protože bude přijata prostřednictvím distančního vzdělávání, si můžete vychutnat pohodlí studovat svým vlastním tempem a místa. -
Kurzy
Denní studium
Kombinované studium
40 - 156 týdny
Angličtina
Online forma