ONLINESTUDIES.CZ

Jedním z nejlepších způsobů dalšího kariérní cíle investuje do vyššího vzdělávání. Tím, že kurzy ve svém oboru, studenti prokázat závazek k jejich kariéry. Jednotlivé třídy mohou poskytnout cenné dovednosti a pokročilý výcvik.

Program při řízení obchodní činnosti klade důraz na organizační struktury a manažerských politik v různých firemních nastaveních. Tématy, jako je marketing, řízení lidských zdrojů, účetnictví a podnikové restrukturalizace bude někdy třeba pokrýt.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

4 Výsledky v Obchodní management, Evropa Filter

ITIL® střední úrovně - schopnost servisní moduly OSA, PPO, JH, SOA školení a zkoušky balíček

E-Careers
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Připravte se, aby se na Řídícího během celého životního cyklu tím nejlepším způsobem s touto službou kapacitě trati. Tento výcvik a zkouška balíček obsahuje Provozní podpora a analýza; Plánování, ochrana a optimalizace; Release, Control and Validation a servisních služeb a smlouvy.

Odborník na techniky pro řízení podniku a organizací

INEAF Business School
Online forma Kombinované 250 hodiny Přihlašování započato Španělsko Španělsko online

V měnícím a vysoce konkurenčním světě, odborné dovednosti vést, inovovat, vyjednávat, organizovat čas, uspořádat schůzku nebo týmová práce jsou co dělat rozdíl mezi úspěšnými profesionály a zbytek. Proto, sociálních vztahů uvnitř společnosti, dnes, jsou jedním z klíčů k úspěchu. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby jak ...

Samozřejmě při řízení obchodní činnosti

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království Londýn

obchodní management modul ICI vám pomůže zdokonalit dovednosti, které budete potřebovat pro malou firmu nebo velký řízení obchodního oddělení. To bylo vyvinuto odborníky s rozsáhlými zkušenostmi v obchodním průmyslu, diskutovat o široké spektrum témat, které vám pomohou vybudovat pevný základ pro svou kariéru v managementu.

Jak začít podnikat

Online Business School
Online forma Denní studium Kombinované 100 hodiny Přihlašování započato Spojené království Coventry + 1 více

Lidé často sní o zahájení vlastního podnikání, ale plně si neuvědomují důsledky toho, co to znamená. Vzhledem k tomu, že téměř polovina všech podniků selhala v prvním roce, je rozhodující, abyste získali veškeré znalosti k tomu, abyste mohli informovaně rozhodnout, zda je správné podnikání pro vás správné. Jedná se o úvodní kurz pro každého, kdo nedávno zřídil malý nebo mikropodnik nebo pro každého, kdo uvažuje o založení malého nebo mikropodnikového podniku, nebo zvažuje samostatnou výdělečnou činnost jako možnost kariéry.