Filter
Kurzy
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Online kurzy umožňují vědcům získat znalosti v různých disciplínách. Některé poskytují školení v nejaktuálnějších metodikách, zatímco jiné umožňují studentům hromadit kredity na studijní program.

Co je online kurz v neurovědách? Většina kurzů se zaměřuje na to, že studentům poskytuje pracovní znalosti o nervovém systému a obvykle zahrnuje témata jako mikrobiologie, anatomie a psychologie. Učenci se obvykle učí, jak lze neurovědy aplikovat a jak fungují všechny části nervového systému. Některé kurzy mohou studentům umožnit soustředit se na takové oblasti, jako je kognitivní psychologie nebo nemoci postihující nervový systém. Učební osnovy mohou zahrnovat, jak se mozky mění v průběhu času a reagují na selhání poznávání, stejně jako na to, jak může být psychologie ovlivněna vůle.

Po dokončení on-line kurzu v neurovědě, mohou studenti obvykle rozpoznat známky klesající kognice.Rovněž chápou, jak různé oblasti spolupracují na rozvoji chápání lidského mozku. Tato znalost může pomoci učitelům získat titul ve vědách.

Studenti mohou obvykle dokončit online kurz v průběhu jednoho nebo dvou semestrů. Zatímco vyučování online je obvykle levnější než studium na univerzitním kampusu, ceny se mezi institucemi často liší. Pro podrobné informace o školení je obvykle vhodné, aby se učitelé obrátili na zvolený program.

Online kurz v neurovědách může vést studenty k mnoha vzrušujícím oblastem věd. Mohou se rozhodnout spolupracovat se staršími pacienty, studovat různé stadia kognitivního poklesu a najít nové způsoby, jak tyto pacienty pomoci. Učenci mohou také pracovat v zdravotnických zařízeních, kde studují, jak mozok ovlivňuje lidské chování nebo provádí výzkum, aby se dozvěděli více o tom, jak funguje nervový systém.Někteří studenti mohou pracovat s archeology, aby pochopili, jak se mozky lidí a zvířat vyvinuly v průběhu času.

Online kurzy poskytují studentům možnost se učit od významných univerzit po celém světě. Jednou z výhod on-line vzdělávání je to, že často umožňuje učenci, aby se vešly do svých studií do svého rozvrhu. Chcete-li zahájit svůj online kurz, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Neurologie

Of Course Learning

V tomto kurzu se naučíte o vědě za silnou vůlí, a zvýšit svou sebekontrolu, aby vám umožní dosáhnout svých cílů. Na základě nejnovějších výzkumů a špičkových poznatků z k ... [+]

V tomto kurzu se naučíte o vědě za silnou vůlí, a zvýšit svou sebekontrolu, aby vám umožní dosáhnout svých cílů. Na základě nejnovějších výzkumů a špičkových poznatků z kognitivní psychologie, neuroscience a medicíny založené na tento kurz destiluje vše na praktických cvičeních a nástroje pro budování svou sílu vůle.

Sebeovládání ovlivňuje váš život téměř neustále. Ať už to bude na běh po práci, psát další žádost o zaměstnání nebo odolat pokušení sledoval další epizodu Big Bang Theory. Všechna tato rozhodnutí závisí na vaší sebekontroly.

Tento kurz vás naučí učit se a aplikovat nahlédnutí psychologové a neurologové měli v posledních desetiletích. A to bude trvat vás na cestě k porozumění a zvládnutí vůle. Aby maximalizoval svůj úspěch, zdraví a štěstí.... [-]

Spojené království UK Online Spojené státy americké USA Online
Přihlašování započato
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině