ONLINESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Online kurz umožňuje studentům navštěvovat školu prostřednictvím internetu, což je vynikající volba pro netradiční studenty, kteří chtějí pokračovat ve svém vzdělávání, aniž by se zavázali k programu na plný úvazek. Většina kurzů se zaměřuje na jediný předmět a může trvat kdekoli od měsíce do roku.

Co je online kurz v matematice? Tyto programy jsou obvykle navrženy tak, aby zlepšily pochopení základních matematických konceptů studentů při přípravě na další studium nebo aplikaci v zaměstnání. Třídy mohou zahrnovat teoretický přehled pokročilých matematických témat, jako je algebra, trigonometrie, pravděpodobnost a statistika, počet a numerická analýza. Některé kurzy se mohou více zaměřit na praktické uplatnění matematických konceptů v oblastech jako je inženýrství, fyzika, ekonomika a informatika. Studenti mohou absolvovat kurz pro přípravu na kariéru nebo pro další vzdělávání.

Online kurz v matematice pomáhá studentům pochopit matematické aplikace, které mohou přenést do široké škály vědeckých a matematických oborů. Studenti mohou také zlepšit svou schopnost plnit životní úkoly, jako je rozpočtování, a vstoupit do kariérních cest v mnoha průmyslových odvětvích.

Náklady na online kurz matematiky se budou lišit v závislosti na délce a poskytovateli vzdělání. Chcete-li vědět o nákladech na konkrétní program, je nejlepší kontaktovat školu přímo.

Studenti mohou nalézt pracovní místa v průmyslu od vzdělávání až po průzkum vesmíru. V závislosti na studijním programu, který studenti dokončí, mohou se jednat o zaměstnance, analytik dat, vědecký výzkumník, investiční analytik, meteorolog, softwarový tester, bankéř a další. Studenti by se také mohli rozhodnout, že budou mít osvědčení o výuce. Další kariérové ​​pole, které využívají matematiku, zahrnují architekturu, informační technologie a analýzu.

Online kurz v matematice pomáhá studentům učit se o matematické teorii a aplikacích a může zlepšit kariérní vyhlídky v různých oborech. Můžete studovat z domova bez přerušení práce a plánování. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

6 Výsledky v Matematika Filter

Learn Math - Online program

Preply
Online forma Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Brookline

Měli byste věnovat pozornost kvalifikaci učitelů při výběru online lektorů pro matematiku. Většina učitelů matematiky uvedení na našich webových stránkách má vysokoškolské vzdělání v tomto oboru. Informace o institucích, které absolvovali, naleznete v jejich profilech.

Matematika GCSE kurzu

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 200 hodin Přihlašování započato Spojené království UK Online

GCSE matematika je klíčovým požadavkem pro mnoho pracovní role, jak to prokazuje pochopení čísel a schopnost pracovat s nimi. Tato vzdálenost výukový kurz je navržen tak, aby pomohl studentům postupovat až k jejich zkoušky a klade velký důraz na "dělat matematiku" a které se týkají to všude tam, kde je to možné, do každodenního života.

IGCSE matematiky kurz

UK Open College
Online forma Kombinované 300 hodin Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tento kurz je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám těch, kteří chtějí úvod k této náročné téma a to buď s ohledem na další studium na úrovni, nebo jednoduše doplnit portfolio IGCSE / GCSE předmětů

Zvládnutí finanční matematika on-line kurzy - stochastické úrokové sazby

Department of Mathematics University of York - Online Programs
Online forma Kombinované 4 - 8 měsíců Srpen 2019 Spojené království York

Stochastic úrokové sazby se vztahuje na praktická témata, jako je kalibrace, numerická implementace a omezení model v detailu. Autoři poskytují mnoho cvičení a pečlivě vybrané příklady, které pomáhají studentům získat potřebné dovednosti se vypořádat s modelováním úrokové sazby v prostředí reálného světa.

Zvládnutí finanční matematika online kurzy - černý-Scholes modelu

Department of Mathematics University of York - Online Programs
Online forma Kombinované 4 - 8 měsíců Srpen 2019 Spojené království York

Tento model oceňování opcí Black-Scholes je první a zdaleka nejznámější kontinuální-time matematický model použitý v matematické finance. Zde poskytuje dostatečně komplexní, přesto povolný, testbed pro objevování základní metodiku oceňování opcí.

Zvládnutí finanční matematika online kurzy - stochastické kalkulu pro finance

Department of Mathematics University of York - Online Programs
Online forma Kombinované 4 - 8 měsíců Srpen 2019 Spojené království York

Autoři studie proces Wiener a Ito integrály v nějakém detailu, se zaměřením na výsledky potřebných pro model oceňování opcí Black-Scholes. Po vyvolání požadované vlastnosti Martingal tohoto procesu je stavba integrální a vzorec ITO (ukázal v detailu) se stal středobodem, a to jak pro teorii a aplikace, a poskytovat konkrétní příklady stochastických diferenciálních rovnic používaných v oblasti financí.