ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Online kurz je třídní zkušenost v internetovém formátu. Online kurzy jsou vhodné tak, že máte přístup k nim, ať jste kdekoliv, a jsou zpravidla otevřeni absolventům střední školy.

Co je online kurz marketingového výzkumu? Kurz marketingového výzkumu vás naučí řešit mnoho marketingových otázek, které mohou nastat během trvání projektu. Pomáhá vám předvídat problémy a plánovat odpovídajícím způsobem, naplánovat produkty a vydat na základě rostoucí nebo klesající úrovně zájmů v tomto produktu. Kurz marketingového výzkumu vás také učí, jak rozlišit různé typy trhů, s nimiž budete pracovat, a pomůže vám vědět, jak tyto rozdíly efektivně využít.

Online kurz marketingového výzkumu vám může pomoci rozvíjet důležité výzkumné a analytické dovednosti.Bude také zdokonalovat dovednosti v oblasti řešení problémů a zlepšit své znalosti v oblasti numerické gramotnosti - každá z nich je životně důležitými dovednostmi v mnoha kariérách.

Náklady na kurz marketingového výzkumu se velmi liší v závislosti na vaší škole a vaší lokalitě. Vzhledem k těmto velmi rozdílným údajům by nejlepším způsobem akcí (pokud byste se rozhodli, že máte zájem dozvědět se více o marketingovém výzkumu), by bylo kontaktovat vybranou školu přímo za cenovou nabídku.

Ačkoli nejsou zaručeny, potenciální možnosti kariéry pro studenty se znalostí marketingového výzkumu mohou být různé a vzrušující. Nejvýznamnější kariérní volba se pravděpodobně stane analytikem průzkumu trhu, ale můžete také získat příležitost stát se výzkumným pracovníkem nebo získáte pozici v marketingu. Vedení a výkonné funkce v marketingovém výzkumu mohou být dostupné s náročnou prací a dalším vzděláváním.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o tom, jak absolvovat online kurz v oblasti marketingového výzkumu, vaše další kroky jsou jednoduché. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Marketingový výzkum Filter

Kurz marketingové analýzy - Darden School of Business, University of Virginia

FutureLearn
Kurzy
<
Kombinované studium
<
5 týdny
Angličtina
Online forma

Naučte se základy marketingové analýzy a pochopte, jak používat data, abyste zajistili, že váš marketing bude efektivní.

Čtěte více