close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Kurz je studijní jednotka, která může studentům poskytnout hluboké znalosti o jejich zvoleném oboru. Mnoho kurzů slouží k překonání jakýchkoli akademických rozdílů, které mají studenti ve svém vzdělávání, nebo poskytují rozsáhlý rozvoj dovedností, aby byli účastníci programu lépe připraveni na svou kariéru. Co je online kurz v marketingu módy? Tento kurz studuj… Čtěte více

Kurz je studijní jednotka, která může studentům poskytnout hluboké znalosti o jejich zvoleném oboru. Mnoho kurzů slouží k překonání jakýchkoli akademických rozdílů, které mají studenti ve svém vzdělávání, nebo poskytují rozsáhlý rozvoj dovedností, aby byli účastníci programu lépe připraveni na svou kariéru.

Co je online kurz v marketingu módy? Tento kurz studuje vliv módy na svět a pomáhá studentům naučit se, jak se mohou stát součástí tohoto vlivu. Účastníci programu se seznámí s vývojem produktů, prognózou trendů, merchandisingem, public relations, marketingem sociálních médií, značkami a způsoby výroby oděvů, stejně jako historie módy a módního designu. Prostřednictvím studia těchto témat se studenti mohou stát neuvěřitelně dobře informovanými o módním marketingu a dokončit svůj kurz připraveni na kariéru v globálním módním světě.

Online kurz módního marketingu může být výhodný pro studenty, kteří chtějí v krátké době získat základní znalosti o módě, marketingu a merchandisingu. Díky většímu pochopení módních trendů a marketingové taktiky se studenti mohou stát kvalifikovanými odborníky, kteří jsou vyhledáváni potenciálními zaměstnavateli.

Online kurzy mohou stát jiné náklady v závislosti na škole a délce kurzu. Studenti by měli pečlivě studovat svůj zvolený program, aby se ujistili, že je v souladu se vzdělávacími cíli a dostupnými finančními prostředky.

Dokončení online kurzu v módním marketingu může vést k vzrušujícím kariérám, jako jsou módní prodejci, manažeři značek, konzultanti firemních účtů, obchodní zástupci, specialisté na prodejce, výrobci produktů, módní odborníci nebo prodejní manažeři pro místní prodejny nebo firmy, stejně jako mezinárodní módní domy .Někteří účastníci programu se také mohou rozhodnout, že budou pokračovat v studiu a požádat o vysokoškolské vzdělání v oboru módního marketingu nebo příbuzného oboru.

Online kurzy mohou studentům pomoci získat znalosti a dovednosti, které potřebují, tak, aby pro ně fungovaly. Chcete-li začít se svým online kurzem v oblasti módního marketingu, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Conde Nast College
Londýn, Spojené království

Tento kurz je určen pro kohokoli, kdo se zajímá o módní značky a marketing, a zkoumá způsoby, jak se módní značky zapojují, komunikují a spojují se svými zákazníky. Je ideální ... +

Tento kurz je určen pro kohokoli, kdo se zajímá o módní značky a marketing, a zkoumá způsoby, jak se módní značky zapojují, komunikují a spojují se svými zákazníky. Je ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat různé aspekty brandingu a marketingu v módním průmyslu, stejně jako pro ty, kteří se snaží pochopit teorii a strategické plánování za úspěšnou značkou. -
Kurzy
Denní studium
Kombinované studium
6 týdny
Angličtina
21 Čvn 2021
10 Čvn 2021
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde