$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Kurzy jsou programy učení, které se mohou zaměřit na mnoho různých předmětů. Některé univerzity nabízejí on-line i on-campus kurzy. Online kurz může být k dispozici studentům po celém světě. Tento typ programu trvá zpravidla několik týdnů až jeden rok. Co je on-line kurz v oblasti luxusního managementu? Tento typ postsekundárního vzdělávání je navržen tak, aby p… Čtěte více

Kurzy jsou programy učení, které se mohou zaměřit na mnoho různých předmětů. Některé univerzity nabízejí on-line i on-campus kurzy. Online kurz může být k dispozici studentům po celém světě. Tento typ programu trvá zpravidla několik týdnů až jeden rok.

Co je on-line kurz v oblasti luxusního managementu? Tento typ postsekundárního vzdělávání je navržen tak, aby poskytoval studentům specifickou řadu manažerských dovedností, které mohou využívat v luxusním průmyslu. Zatímco všechny firmy mohou vyžadovat některé ze stejných technik a odborných znalostí, luxusní průmysl vyžaduje zvědavost na učení, rafinovanou chuť a zájem o jedinečný. Použitá výuka se může lišit od univerzity a dokonce i od profesora, ale může zahrnovat případové studie, workshopy, přednášky, zkoušky, diskuse a skupinové projekty. Tento kurz by mohl být vyžadován pro mezinárodní obchodní, módní řízení nebo investiční bankovní studijní program.

Účastníci online kurzu v oblasti luxusního managementu mohou získat technické znalosti o luxusním sektoru. Tato znalost by mohla vést k většímu počtu pracovních příležitostí. Dalším potenciálním přínosem tohoto vzdělávání je praktická zkušenost, kterou mohou studenti získat prostřednictvím workshopů, případových studií a projektů.

Někteří studenti se možná chtějí dozvědět o nákladech na on-line kurzu předtím, než se zavazují. Nejlepší způsob, jak získat odhad, je kontaktovat školu, kterou doufáte, že se zúčastníte. Každá univerzita může mít značně odlišné výuky kvůli umístění, velikosti a akademické úrovni.

Toto vzdělávání může vést k různým profesním kariérám, ale mnoho studentů ji využívá pro vstup do luxusního průmyslu. Možná budete moci začít podnikat vlastní lázně, vinice nebo butik. K dalším možnostem kariéry patří finanční poradce, manažer módního designu, kurátor muzea a manažerka pohostinství. Přesná kariéra, na kterou získáte kvalifikaci, může záviset na vašem dalším vzdělání a předchozí pracovní praxi.

Bude tento kurz zajímavý pro vás? Pokud ano, měli byste požádat. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
FutureLearn
Londýn, Spojené království

Získejte úvod do problémů, agend a kontextů týkajících se módy a udržitelnosti v měnícím se světě.

Získejte úvod do problémů, agend a kontextů týkajících se módy a udržitelnosti v měnícím se světě. -
Kurzy
Kombinované studium
6 týdny
Angličtina
Online forma