ONLINESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Jedním z nejlepších způsobů dalšího kariérní cíle investuje do vyššího vzdělávání. Tím, že kurzy ve svém oboru, studenti prokázat závazek k jejich kariéry. Jednotlivé třídy mohou poskytnout cenné dovednosti a pokročilý výcvik.

Programy pro správu pomoci připravit studenty pro entry-level pozice tím, že učí různé principy řízení. Tito často zahrnují řešení problémů, organizační chování a rozhodování. manažerské kurzy mohou rovněž zaměřit na výuku vůdčí schopnosti potřebné, aby se stal manažerem.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

72 Výsledky v Management Filter

Weiterbildung Betriebswirt / -in v hotelu / události / managementu cestovního ruchu (IUBH)

IUBH Fernstudium
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíce Přihlašování započato Německo Bad Honnef + 1 více

Náš certifikát programu v oboru Business Administration / -in v hotelu / události / Tourism Management (IUBH) umožňuje pouze ve třech semestrech vynikající vzdělání a Vzdělávání na vysokoškolské úrovni. Můžete také oborově specifických volitelných modulů jste v požadovaném oblast specializovat a budou vyškoleni jako specialista v průběhu školení v oblasti hotelového managementu, event management a řízení cestovního ruchu.

Ekonomika pro manažery Kurz

Harvard Business School Online
Online forma Kombinované 8 týdny Leden 2020 Spojené státy americké Cambridge

Podívejte se na svět pomocí ekonomických čoček a získáte znalosti a dovednosti, které vám pomohou vytvořit úspěšnou obchodní strategii.

Samozřejmě: systematické hodnocení v diagnostickém výzkumu

Elevate Health
Online forma Kombinované 3 týdny Kontaktuj školu Nizozemsko Nizozemsko online

Kurz se skládá ze plenární prezentace, malé skupinové diskuse, a počítačových cvičení s využitím statistického softwarového balíčku R. Jedná se o jeden z online zdravotnických kurzů, které se provádí v rámci online programu MSc Epidemiology postgraduální.

Předmět: Samostudijní programy

Manhattan College
Online forma Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Bronx

Naše kurzy s vlastním tempem vám pomohou při rozvoji dovedností a pověření potřebných k úspěšnému profesionálnímu a osobnímu prostředí. Široký výběr pohodlných, flexibilních kurzů poskytuje školení v příslušných dovednostech v rámci poptávky: vyleštěte své dovednosti při hledání zaměstnání; naučit se efektivně propagovat svou značku a trh; stát se vedoucím vedoucím nebo projektovým manažerem; prozkoumat svou kreativitu, inovace a kritické myšlení; získat odborný rozvoj v oblasti kybernetické bezpečnosti a požadavků na řízení specializace, mezi mnoha dalšími oblastmi.

Kurz Svatební Plánovač - Akreditovaný CPD

International Open Academy
Online forma Denní studium Kombinované 60 dny Přihlašování započato Spojené království Londýn + 1 více

Nevěsty a ženichové budou říkat, že vám udělám své kreativní nápady a kontakty, aby jim pomohl mít nejšťastnější den svého života.

Vynikající program Organizace událostí, protokol a obchodní turistika (vzdálenost)

OSTELEA | Distancia
Online forma Kombinované Září 2020 Španělsko Madrid Barcelona Španělsko online + 1 více

Vynikající program v oblasti organizace událostí, protokolů a podnikatelského cestovního ruchu je inovativní program s metodologií přizpůsobenou podnikatelskému prostředí, který reaguje na výzvy a potřeby tohoto sektoru, a to jak veřejných, tak soukromých společností.

Agilní pro řízení projektu

edX
Online forma Kombinované 4 týdny Přihlašování započato Spojené státy americké Cambridge

Naučte se agilní ovládací prvky, které vám umožní pracovat s důvěrou pomocí skutečné průhlednosti (aktuálně ne odhadů) a neustálého zlepšování s cílem zajistit, aby vaši lidé, procesy a produkty dodávali hodnotná pracovní řešení.

Samozřejmě v řízení maloobchodu

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království Londýn

Správa maloobchodní prodejnu s sebou nese specifické dovednosti. Chcete-li mít taková, zapsat do maloobchodu průběhu řízení ICI. Kurz využívá postupů používaných úspěšných prodejců. Kromě toho, protože bude přijata prostřednictvím distančního vzdělávání, si můžete vychutnat pohodlí studovat svým vlastním tempem a místa.

Módní obchod - lekce online

University of Fashion - Online Fashion Design School
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké New York

Obchodní módy kombinuje tvůrčího myšlení s analytickými schopnostmi. Naše obchodní lekce zahrnují videa zaměřené na maloobchodní odběratelé, obchodních domů a marketingu. Poskytují pevný základ pro ty, kteří chtějí začít svůj vlastní prodejny, výrobní nebo obchodní konstrukce, včetně zásadní poznatky o maloobchodu matematiky, zisku a ztráty, vytvářet zboží plánu, značkování, licencování a marketingu.

Online kurz: Rozhodování pod neurčitostí: Úvod do strukturovaného odborného úsudku

TU Delft Open & Online Education
Online forma Denní studium Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Nizozemsko Nizozemsko online + 1 více

Ve stále více datově řízeném světě nejsou data a jejich použití vždy jen tak popraskané. Tento kurz si klade za cíl řešit kritický nedostatek jakýchkoliv vhodných dat v mnoha oblastech, kde je třeba učinit komplexní rozhodnutí. V tomto kurzu budete seznámeni s nejmodernějšími zkušebními metodami, zejména s klasickým modelem (CM) nebo Cookeovou metodou, což je pravděpodobně nejpřísnější metoda provádění strukturovaného odborného úsudku.

Předmět: Odborná projektový management

Campus Universitario Europeo
Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíce Září 2020 Španělsko Marbella Coruña Madrid + 3 více

Postup, který španělský systém. Prostřednictvím právních předpisů, i nadále pohybovat v reakci na potřebu odborné kvalifikace a podporu, která by

Pokročilá školení managementu: Myers-Briggs vývoj vedení

Of Course Learning
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Spojené státy americké USA online + 1 více

Tento kurz je asi rozvíjet své osobní styl vedení, takže můžete efektivně posílit lidi kolem sebe a otevřít se do větších příležitostí. Tento kurz je podobný Massachusetts Institute of Technology je $ 3.300 samozřejmě na transformační strategie vedení. Na druhé straně tohoto kurzu ...

Iassc akreditované Lean Six Sigma trénink žlutý pás

E-Careers
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Naučte se základní znalosti za nejpřednější metodiky kvality a procesní řízení na světě s licencovaným affiliate.

Úvod do řešení problémů

Coaching for Change
Online forma Denní studium Kombinované 16 hodiny Přihlašování započato Spojené království Derby Katar Doha + 3 více

Tento CQI (Chartered Quality Institute) a certifikace IRCA FD102: Úvod do eLearningu Řešení problémů se soustřeďuje na koncepci použití jediného papíru formátu A3 pro zachycení znalostí z každé činnosti zaměřené na řešení problémů.

Odborné dovednosti manažerské týmy

INEAF Business School
Online forma Kombinované 350 hodiny Přihlašování započato Španělsko Španělsko online

Výcvik nabízeny v tomto on-line kurzu je rozvíjet základní funkce manažerských týmů v každé společnosti. Jakékoliv zodpovědný pracovník musí mít pravomoci, které vám umožní uspořádat oba pracovat jako tým jako celek, dosáhnout efektivní správu osobních a materiálních zdrojů k dispozici. Tento expert samozřejmě přináší ...