$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Princip online výuky spočívá v tom, že všechny předměty vyučované v učebně mohou být vyučovány i přes web. Vzdělávací organizace se snaží dosáhnout toho, aby kvalita zůstala stejná bez ohledu na to, jakou metodou jsou informace přenášeny. Co je on-line kurz v oblasti managementu? Tyto kurzy jsou často součástí terminologických studií, které zkoumají řídící… Čtěte více

Princip online výuky spočívá v tom, že všechny předměty vyučované v učebně mohou být vyučovány i přes web. Vzdělávací organizace se snaží dosáhnout toho, aby kvalita zůstala stejná bez ohledu na to, jakou metodou jsou informace přenášeny.

Co je on-line kurz v oblasti managementu? Tyto kurzy jsou často součástí terminologických studií, které zkoumají řídící datové soubory, často zvláště pokud jde o shromažďování kvazi-experimentálních vzorků a aplikaci empirické analýzy. Zatímco není běžné najít online program nabízející doktorát v oblasti výzkumu řízení, studenti mohou najít některé třídy dostupné online. Nejpravděpodobnějším kandidátem na tento on-line formát v rámci výzkumného managementového programu je vrcholový kurs, obvykle zahrnující řízený výzkum a generování dokumentu na disertační úrovni. Fáze shromažďování údajů v těchto dokumentech často vyžadují, aby studenti odjeli z areálu. Tato vzdálenost vyžaduje, aby veškerá komunikace s poradenským personálem probíhala prostřednictvím korespondence, což činilo mnoho disertačních období de facto on-line kurzů.

Absolventi manažerských výzkumných programů mohou díky své publikované práci získat reputaci v této oblasti. Schopnost navrhnout a zavést kvantitativní analýzu do řídící praxe může být také žádoucí dovedností pro mnoho zaměstnavatelů.

Náklady na tyto programy jsou obvykle podobné jiným pokročilým stupňům řízení nebo obchodní administrativy. Ověřte si u každého orgánu jistotu.

Absolventem kurzu v oblasti managementu výzkumu by mohla být odměna práce jako poradce pro řízení. Tyto typy pozic jsou někdy nabízeny u velkých společností nebo poradenských firem. V těchto úlohách by úkoly konzultanta mohly zkoumat manažerské systémy, aby demystifikovaly své základní funkce a sdělily veškeré informace nezbytné pro transformaci politiky výkonným pracovníkům. Nezávislý postoj by měl podobné povinnosti a povinnosti, ale také by vyžadoval podnikatelský duch a schopnost rozvíjet strategická partnerství.

Tyto kurzy obvykle nabízejí jedinečné příležitosti k vytváření sítí, takže je důležité se podívat na programovou fakultu i strukturu kurzu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
MSc | DBA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Wits University Online Digital Campus
Johannesburg, Jihoafrická republika

Tento kurz vybaví studenty řadou znalostí a zkušeností na podporu hodnoty profese výzkumného managementu.

Tento kurz vybaví studenty řadou znalostí a zkušeností na podporu hodnoty profese výzkumného managementu. -
Kurzy
Angličtina
Online forma