$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti jsou z různých důvodů přitahováni k on-line kurzům. Tyto kurzy často poskytují profesionální úroveň vzdělání mimo běžné hodiny pro studenty žijící kdekoli s připojením k internetu. Co je on-line kurz v globálním řízení dodavatelského řetězce? Tyto kurzy jsou obvykle spojeny s organizacemi pro profesní rozvoj nebo vysokoškolskými obchodními školami. J… Čtěte více

Studenti jsou z různých důvodů přitahováni k on-line kurzům. Tyto kurzy často poskytují profesionální úroveň vzdělání mimo běžné hodiny pro studenty žijící kdekoli s připojením k internetu.

Co je on-line kurz v globálním řízení dodavatelského řetězce? Tyto kurzy jsou obvykle spojeny s organizacemi pro profesní rozvoj nebo vysokoškolskými obchodními školami. Jako takové se nejčastěji nacházejí na postgraduální nebo odborné úrovni. Některé kurzy řízení dodavatelského řetězce se mohou dokonce kvalifikovat jako volitelná koncentrace pro magisterské stupně. Tyto kurzy obvykle začínají vytvářením základů dodavatelského řetězce, jako jsou fyzické subjekty a hodnota získaná z efektivního řízení. Pokročilé kurzy mohou zkoumat dodavatelské řetězce z ekologického hlediska nebo prozkoumat způsoby, kterými se využívají dopravní metody. Studenti se také mohou setkat s kurzy v průběhu získání bakalářského titulu, který se zabývá některými nebo všemi těmito tématy.

Stejně jako u jiných kurzů odborného rozvoje mohou semináře online z globálního dodavatelského řetězce nabízet důležité síťové příležitosti. Navíc dovednosti a znalosti získané během těchto kurzů mohou být často přímo použity při každodenním řízení.

Porovnání výhod a nákladů je důležitou součástí rozhodovacího procesu pro mnoho studentů, kteří se zajímají o řízení dodavatelského řetězce. Z tohoto důvodu většina institucí bude mít jasně uvedenou cenu pro všechny kurzy.

Zaměření těchto kurzů je zaměřeno na určitou profesi - globální manažer dodavatelského řetězce - takže většina absolventů má tendenci udržovat manažerskou úroveň v logistice nebo příbuzném oboru. Jedním příkladem by byl manažer nákladní dopravy a dopravy. Tito odborníci většinou koordinují malé týmy nebo pracují samostatně na řízení dopravních partnerů. Uspějí díky kompetenci při smluvních jednáních a komunikaci firemních standardů a očekávání. Postavení této úrovně se může hlásit výkonnému manažerovi, jako je například místopředseda oddělení operací nebo hlavní provozní ředitel, v závislosti na velikosti dotyčné společnosti.

Mnoho online kurzů globálního dodavatelského řetězce nabízí konkurenční balíčky. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Vrije University - Summer & Winter graduate programs
Amsterdam, Nizozemsko

Prostřednictvím obecného úvodu do mezinárodního pracovního práva se studenti seznámí s institucionálním rámcem Mezinárodní organizace práce a právní povahou mezinárodního prac ... +

Prostřednictvím obecného úvodu do mezinárodního pracovního práva se studenti seznámí s institucionálním rámcem Mezinárodní organizace práce a právní povahou mezinárodního pracovního práva (z globálního i regionálního pohledu), s různými legislativními technikami, materiálními aspekty, popř. dopad mezinárodního pracovního práva na vnitrostátní právní řád členských států. Úroveň kurzu : magisterský, Ph.D. kandidáty a odborníky ze všech oborů Koordinující lektor : prof. Dr. Klára Boonstra Formy výuky : online, interaktivní seminář Formy hodnocení : individuální i skupinové úkoly Kredity: 2 ECTS Kontaktní hodiny : 10 hodin -
Kurzy
Denní studium
2 týdny
Angličtina
09 Led 2023
01 Pro 2022
Online forma