Kresba

Předměty jsou jednotlivé jednotky studia, které mohou být přijata jednotlivě nebo jako řada tříd koncentrovaných v určité oblasti studia. Jednotlivé třídy mohou lišit v délce, náklady a počet sezení týdně.

Studenti často sledují čerpání ve snaze vylepší své pozorovací schopnosti a manuální zručnost manipulací výtvarné potřeby vytvářet obrazy. Kompletní curriculum v předmětu může obsahovat přezkoumání historických způsobů čerpání, jakož i praktické studiových sessions.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Čtěte více

Course : Filmmaking and Animation in the Classroom

FutureLearn
Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů November 2019 Spojené království UK Online + 1 více

[+]

Naučte se s filmem Into Film - filmovou vzdělávací charitu

Kdo je kurz určen? [-]

Kurz: prozkoumat animaci

FutureLearn
Online forma Kombinované 4 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online

Naučte se animační techniky, včetně stop motion, 2D, CGI a pixilace, s oceněnými animátory v tomto bezplatném kurzu NFTS. [+]

Ať už jste vybízející animátor nebo fanoušek animace, který chce více pochopit, co se děje za zákulisí, tento bezplatný online kurz od mezinárodně uznávané Národní filmové a televizní školy (NFTS) bude pro vás něco.

Více než čtyři týdny náš tým oceněných animátorů vás provede jejich přístupem k vyprávění příběhů a demystifikaci jejich vlastní animační techniky.

Animace 2 - 2D nebo cel.

3 - Velké animace v reálném světě.

4 - Počítačová animace CGI nebo 3D.

NFTS se spojila se společností Creative Skillset, která nabízí tento kurz. Prozkoumejte Animation představuje řadu oceňovaných krátkých filmů od nejnovějších absolventů NFTS a příležitosti pro vás vyzkoušet malé animační techniky.... [-]