close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Kurz je vzdělávací program, který lze obvykle dokončit za méně než rok. Kurzy mohou studentům poskytnout základní znalosti a dovednosti, které potřebují k tomu, aby byli kompetentní a konkurenceschopní ve svém oboru, a aby se kvalifikovali na pozice na vyšší úrovni a propagace. Co je online kurz v módním jazyce? Tato akademická cesta školí studenty ve správném jazyce… Čtěte více

Kurz je vzdělávací program, který lze obvykle dokončit za méně než rok. Kurzy mohou studentům poskytnout základní znalosti a dovednosti, které potřebují k tomu, aby byli kompetentní a konkurenceschopní ve svém oboru, a aby se kvalifikovali na pozice na vyšší úrovni a propagace.
Co je online kurz v módním jazyce? Tato akademická cesta školí studenty ve správném jazyce módního světa, včetně toho, jak využít kulturní povědomí o obchodních obchodech s mezinárodními módními domy. Studenti v tomto programu mohou očekávat, že se učí jinému jazyku, aby mohli cestovat a propagovat módní linky v zahraničí a vytvořit vztah a důvěru s mezinárodními módními partnery. Absolvování kurzu v on-line jazyku módy vyžaduje, aby studenti používali počítač a internet ke sledování výcvikových videí, čtení požadovaných kurzů, předkládání úkolů a dokončení projektů.
Při absolvování kurzu online v módním jazyce jsou studenti často lépe připraveni na kariéru v módním světě. Jejich zvýšené jazykové zkušenosti a komunikační dovednosti mohou také pomoci účastníkům programu kvalifikovat se na kariérní pokroky a další odborné příležitosti.
Náklady na účast na online kurzu se mohou lišit v závislosti na mnoha faktorech. Studenti by měli v plánu kontaktovat své potenciální školy a požádat o očekávání nákladů na zvolený program.
Studenti, kteří absolvují online kurz módního jazyka, se mohou kvalifikovat jako kariéři jako módní merchandisers, módní náboráři, manažeři luxusních značek, návrháři sbírek, osobní zákazníci, celebrity stylisté, manažeři dodavatelského řetězce, specialisté na zákazníky a mezinárodní módní poradci. Existuje také možnost, aby studenti mohli cestovat nebo pracovat na mezinárodní úrovni, když konzultují se zahraničními klienty a módními značkami.
Online kurzy mohou studentům poskytnout šanci na další vzdělávání v čase a tempo, které je výhodné. Pokud byste se chtěli dozvědět více o tom, jak absolvovat online kurz v módním jazyce, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o přednášce.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
University of Fashion - Online Fashion Design School

Draping je umění manipulace s tkaninou přímo ve formě oblékání ve třech rozměrech. Je to nejkreativnější způsob, jak designér proměnit myšlenky designu ve skutečnost. Dozvíte ... +

Draping je umění manipulace s tkaninou přímo ve formě oblékání ve třech rozměrech. Je to nejkreativnější způsob, jak designér proměnit myšlenky designu ve skutečnost. Dozvíte se umění zakrývání od odborníků. -
Kurzy
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde