ONLINESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Itálie

Jedním z nejlepších způsobů dalšího kariérní cíle investuje do vyššího vzdělávání. Tím, že kurzy ve svém oboru, studenti prokázat závazek k jejich kariéry. Jednotlivé třídy mohou poskytnout cenné dovednosti a pokročilý výcvik.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Itálie, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

3 Výsledky v Magistr, Itálie, Dálkové Filter

Kurz 0-3 a 3-6 duálního titulu Montessori Classroom Assistant

International Montessori Institute
Kurzy
02 Bře 2020
<
Denní studium
<
3 měsíce
Angličtina
španělština
Italština
čínština
Online forma

Tento vzdělávací program zahrnuje hlavní teorii Montessori, jakož i důležitost emocionálních a relačních prvků, které jsou nezbytné pro dosažení dokonalosti v každodenní vzděl ...

Čtěte více

On-line módní styling kurz

Milan Fashion Campus
Kurzy
<
6 měsíce
Online forma

On-line Fashion Styling Předmět: Váš první krok směrem k vaší budoucnosti ve Fashion Styling & Úpravy světě

Čtěte více

Online kurz TEFL úrovně 5 (168 hodin)

The TEFL Academy
Kurzy
<
Denní studium
<
Kombinované
<
168 hodiny
Angličtina
Online forma

Nabízíme pouze jeden kurz, protože chceme, aby všichni naši studenti měli nejlepší přístup k globálním příležitostem TEFL. Jsme jediným poskytovatelem kurzu TEFL na světě, kte ...

Čtěte více