Filter
Kurzy
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Akademické kurzy mohou sloužit různým účelům. Mohou například přidat další odborné dovednosti, znalosti nebo akreditaci do vašeho životopisu. Kurzy mohou také překlenout mezery v znalostech mezi plnými diplomovými programy.

Studenti, kteří mají zájem o Zemi a geografii, se mohou zajímat, jaký je kurz v geografických vědách? Geografické vědy se zabývají studiemi v geografii, jakož i řadou souvisejících oborů, jako je geologie, geoprostorové technologie, vědy o Zemi a geovědní vědy. Kurikulum těchto kurzů může zahrnovat učení, jak používat výpočetní a systematické nástroje k měření, analyzování procesu a reprezentování informací o povrchu Země, jejích fyzických strukturách a lidské interakci s ním. Některé kurzy v geografických vědách jsou nabízeny jako programy v terénu pro rozvoj praktických zkušeností s mapováním a dalšími dovednostmi.

Studenti, kteří absolvují kurz geografických věd, získají řadu užitečných dovedností. Ty mohou zahrnovat lepší analytické a prostorové uvažování, výpočetní mapování a větší informovanost o geo-lidských interakcích.

Některé kurzy zeměpisné vědy jsou nabízeny v semestru, zatímco jiné jsou založeny na požadovaném počtu hodin. Náklady na kurz se mohou pohybovat od 300 do 4000 USD, v závislosti na instituci, kde se nabízejí, a délce programu.

Kurzy v geografických vědách mohou pomoci těm, kteří chtějí vykonávat řadu různých kariér, od kartografů nebo počítačových mapovačů až po správce pobřežní zóny. Kurzy, které se více týkají studií o životním prostředí, mohou být jednotlivci více vybaveni pro kariéru, jako je park ranger, technik lesního hospodářství nebo odborník na geografický informační systém. Zaměření na fyzickou geografii může vést k příležitostem jako ochránce půdy nebo plánovač životního prostředí. Existují dokonce možnosti v ekonomické geografii jako výzkumník trhu nebo manažer dopravy, nebo v geografickém vzdělávání jako učitel.

Dnešní technologie usnadňuje studium geografických věd kdekoli na světě a možnosti online kurzů usnadňují zápis. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Geografické vědy

UK Open College

Kurz Cambridge IGCSE geografie, spolu s tím, zajímavé a hodnotné samo o sobě, je navržen tak, aby vám umožní rozvíjet své dovednosti a znalosti, které budou převoditelné ... [+]

Kurz Cambridge IGCSE geografie, spolu s tím, zajímavé a hodnotné samo o sobě, je navržen tak, aby vám umožní rozvíjet své dovednosti a znalosti, které budou převoditelné za hranice kurzu. Geografie je také důležitým tématem ke studiu, protože se zvýší vaše znalosti o okolním světem.

Prostřednictvím tohoto předmětu se studenti budou rozvíjet smysl pro místo při pohledu na svět kolem sebe na místní, regionální a globální úrovni. Žáci budou zkoumat širokou škálu přírodních a umělých prostředích, a studovat některé procesy, které ovlivnily jejich vývoj. Budou se také podívat na způsoby, jak lidé interagují se svým prostředím a možnostem a problémům, jejich životní prostředí mohou představovat, a tím získávají hlubší vhled do různých komunit a kultur, které existují po celém světě. ... [-]

Spojené království UK Online
Přihlašování započato
Kombinované
300 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině