ONLINESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Kurzy jsou obvykle krátké a umožňují studentům získat dovednosti a znalosti v konkrétním tématu. Studenti často absolvují kurzy, aby získali další znalosti pro současnou kariéru nebo se naučili nové dovednosti pro novou kariéru.

Co je online kurz ve fyzice? Fyzika je studium vlastností energie a hmoty. Kurzy v této oblasti se mohou týkat elektřiny, struktury atomů, zvuku, záření, tepla, mechaniky, světla a magnetismu. Studenti mohou studovat metody a principy používané v této oblasti, které zahrnují speciální relativitu, Newtonovu mechaniku, termodynamiku, vlny a gravitaci. Řešení problémů a analýza může být také zaměřena na, spolu s laboratorními dovednostmi. Některé kurzy mohou zahrnovat praktickou práci v laboratoři.

Studenti, kteří absolvují předmět fyziky, jsou vyzbrojeni vědeckými dovednostmi, které mohou být využity v kariéře v oblasti strojírenství, vzdělávání a vědy.Tyto znalosti mohou studentům umožnit, aby se kvalifikovali na vstupní pozice s vědeckými institucemi.

Studenti, kteří se přihlásí do kurzu fyziky, by měli získat odhady nákladů přímo ze své školy. Je to proto, že náklady se liší u programů na různých školách.

Kariéra se může nacházet v různých odvětvích, včetně inženýrství, vzdělávání, poradenství a podnikání. K možným profesním titulům patří laboratorní technici, analytik dat, operátor urychlovače, konzultant IT, konstruktéři, učitel fyziky a laserový inženýr. Studenti mohou být připraveni pracovat pro jaderné společnosti, soukromé organizace a vládní agentury. Po absolvování předmětu fyziky mohou studenti chtít pokračovat v získání diplomové práce v oboru fyziky, která je může kvalifikovat pro pokročilé vědecké kariéry.

Fyzika je složitý předmět a kurz fyziky vám může poskytnout vzdělání, které potřebujete k pochopení různých složek.Můžete být schopni začít školení pro novou kariéru nebo zlepšit své současné dovednosti dokončením kurzu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

6 Výsledky v Fyzika Filter

Zásady programu statických zařízení

The International Institute Of Plant Engineering And Design
Online forma Kombinované 6 měsíců Září 2019 Nizozemsko Netherlands Online

Jedná se o speciální kurz pro studenty, kteří pracují a studují současně. Jedná se o samostudium o statickém vybavení. Kurz je vhodný pro absolventy inženýrství nebo vědy, kteří se chtějí seznámit s inženýrskými principy, které se zabývají konstrukcí statických zařízení.

Kombinované věda IGCSE hřiště (double ocenění)

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 400 hodin Přihlašování započato Spojené království UK Online

The Science IGCSE kurz kombinuje nejzajímavější aspekty IGCSE biologie, chemie a fyziky. To je ideální úvod pro studenty, kteří potřebují průpravu v základní vědě, který se stal požadavek na mnoha důležitých profesích, jako je výuka, ošetřovatelství a porodnictví.

IGCSE fyzika kurz

UK Open College
Online forma Kombinované 300 hodin Přihlašování započato Spojené království UK Online

IGCSE ve fyzice si klade za cíl rozšiřovat systematické tělo vědeckých znalostí a dovedností, stejně jako podpoří chápání praktického charakteru fyziky. Budou vyvinuty experimentální a výzkumné dovednosti založené na bezpečných, správných bezpečných laboratorních technik. Studenti také získají ocenění vědeckých metod a naučit se vytvářet hypotézy a navrhovat experimenty otestovat.

IGCSE v kombinaci vědy kurz

UK Open College
Online forma Kombinované 300 hodin Přihlašování započato Spojené království UK Online

Mezinárodní maturity v časopise Science (Double Award) si klade za cíl rozšiřovat systematické tělo vědeckých znalostí a faktů a pochopení vědeckých pojmů, principů, motivů a vzorů.

Online kurz: Aeroakustika: Strategie snižování hluku pro mechanické systémy

TU Delft Open & Online Education
Online forma Kombinované 5 týdnů Leden 2020 Nizozemsko Netherlands Online

Naučte se, jak nejjednodušším a nejúčinnějším způsobem využívat špičkové znalosti o letecké akustice. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni spolehlivě měřit hluk v různých mechanických systémech a vyvinout strategie redukce hluku, které zlepší jejich aerodynamický design a výkon.

Online kurz: Úvod do větrných turbín: Fyzika a technologie

TU Delft Open & Online Education
Online forma Kombinované 7 týdnů Listopad 2019 Nizozemsko Netherlands Online

Tento předmět poskytuje studentům přehled o multidisciplinárních aspektech větrných turbín bez příliš podrobného studia literatury o všech těchto aspektech. Vysvětlí příslušné technologie na podobně přístupné úrovni.