Filter
Kurzy
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Kurzy mají mnoho různých funkcí. Mohou pomoci jednotlivcům splnit odborné kvalifikace. Mohou dokonce pomoci napojit dvě studie dohromady. Kurzy se liší v délce, ale obvykle trvají celý akademický semestr.

Co je online kurz v oblasti energie? Energetické kurzy se obvykle zabývají studiem výroby, skladování, distribuce a využívání energie v energetických systémech. V této oblasti existuje mnoho krátkých kurzů a certifikačních kurzů. Studenti mohou absolvovat kurzy jako jsou energetické technologie a přechody, technologie udržitelné energie a energetické zdroje. Studenti se mohou rozhodnout, že se specializují na určitou oblast jako alternativní energie a absolvují několik kurzů souvisejících s touto tématikou.

Prostřednictvím energetických kurzů se studenti naučí analyzovat data z různých zdrojů. Mnozí získají hlubší znalosti o zdrojích energie a jejich dopadech na životní prostředí, které ovlivňují volbu osobní spotřeby energie.Studenti formulují názory na přístupy a strategie ve vztahu k mezinárodnímu energetickému sektoru.

Zda kurz je nabízen jako samostatná volba nebo jako součást série, která vede k certifikaci, ovlivňuje náklady na přijetí. Další informace o ceně získáte od organizace, která nabízí svůj výběr.

Se správným vzděláním mohou studenti hledat energickou kariéru. Kurz v oblasti energie je skvělý způsob, jak začít s kariérou. Energetické pracovní pozice mohou zahrnovat práci jako výzkumní pracovníci, inženýři a vývojáři. Jednotlivci by mohli pracovat jako ředitelé zásobování energií, palivoví inženýři, geologové nebo analytici životního prostředí. S rostoucím ekologickým hospodářstvím se očekává růst pracovních míst v oblasti obnovitelné energie. Studenti, kteří absolvují kurzy v oblasti energetiky, by mohli zvážit, zda budou pracovat na obnovitelné energii a čisté energii.

Energetické kurzy jsou skvělý způsob, jak uspokojit zvědavost nebo prohloubit své vzdělání.Online kurzy se stávají stále populárnějšími a nabízejí stejné učební plány, jaké nabízejí on-campus. Vyzkoušejte dostupné energetické kurzy a zjistěte, co je pro vás to pravé. Poté vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

4 Výsledky v Energetika

E-Careers

Dosáhnout Mezinárodní technický průkaz NEBOSH Gas provozní bezpečnosti Oil a s jistotou pracovat v oboru, který je známo, že potřebují nejlepší zásady ochrany zdraví a be ... [+]

Jaké jsou cíle tohoto kurzu? Pokrývají správu životního prostředí v ropném a plynárenském průmyslu. Vše, co potřebujete vědět, pokud jde o bezpečnost uhlovodík procesů. Požární ochrany a záchranných náležitosti.

Pro koho je určena?

Tento kurz je určen pro každého, kdo je v současné době členem, nebo jít do, průmyslu ropy a zemního plynu a je třeba světově uznávaným soubor principů ochrany zdraví a bezpečnosti pro zachování osvědčených postupů na základě day-to-day.

Požadavky

Nejsou žádné předpoklady pro absolvování tohoto předmětu.

Co se označí tento kurz od sebe?

Lidé, kteří mají mezinárodní technický průkaz NEBOSH v ropných a plynových provozní bezpečnosti mohou pracovat buď na pevnině nebo na moři, mohou obvykle fungovat v rolích, jako HSE Manager, úředníka nebo dohlížitele.... [-]

Spojené království UK Online Slough
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Gaia Education

Tento online program poskytne komplexní přehled o obnovitelné energii jako prostředku, který umožní udržitelný rozvoj v celosvětovém měřítku. Představí to, jak obnoviteln ... [+]

Energie je zlatou nití, která spojuje hospodářský růst, zvyšuje sociální spravedlnost a prostředí, které umožňuje světu prospívat. Rozvoj není bez energie bez udržitelného rozvoje bez udržitelné energie.

Tento online program poskytne komplexní přehled o obnovitelné energii jako prostředku, který umožní udržitelný rozvoj v celosvětovém měřítku. Představí to, jak obnovitelné energie představují jak environmentální nutnost, tak ekonomickou příležitost.

Program podporuje iniciativu OSN "Udržitelná energie pro všechny" (SE4ALL), jehož cílem je poskytnout univerzální přístup k moderním energetickým službám a zdvojnásobit celosvětovou míru zlepšování energetické účinnosti a podílu obnovitelné energie v celosvětovém energetickém mixu. Energie je základem všech cílů OSN pro udržitelný rozvoj (SDG), s nimiž je tento kurz úzce propojen.... [-]

Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro  + 4 Více
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
8 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
SOAS University of London

... [+]

Upozorňujeme, že certifikát o kurzu nepředstavuje oficiální akademický kredit od partnerské instituce nabízející kurz.

[-]
Spojené království London Singapur Singapore
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
6 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
TU Delft Open & Online Education

Tento předmět poskytuje studentům přehled o multidisciplinárních aspektech větrných turbín bez příliš podrobného studia literatury o všech těchto aspektech. Vysvětlí přís ... [+]

Větrné turbíny zahrnují řadu technických aspektů: lopatky rotoru, převodovky, generátory, řídicí systémy atd. Jsou založeny na mnoha fyzikálních disciplínách, jako je dynamika, statika, aerodynamika a elektřina. Každý, kdo chce použít vědecké nebo inženýrské dovednosti na větrné elektrárny, by měl mít přehled o technologii, s níž spolupracují. Tento kurz poskytuje takový přehled a pomůže vám pochopit, jak různé složky systému větrné energie působí společně. Tento předmět poskytuje studentům přehled o multidisciplinárních aspektech větrných turbín bez příliš podrobného studia literatury o všech těchto aspektech. Vysvětlí příslušné technologie na podobně přístupné úrovni.... [-]

Nizozemsko Netherlands Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
7 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině