ONLINESTUDIES

Přijímání jednotlivých kurzů mohou pomoci studentům sledovat své cíle s dlouhým doletem, aniž by byla uzamčena do formálního průběhu studia. Tato flexibilita může mít pro lepší uchycení s kariéry a rodinných závazků a zároveň umožňuje jednotlivcům ke sledování svých cílů.

Pochopení toho, jak nové mediální technologie práce je jednou ze součástí strategie úspěšného digitálního marketingu je. Odbornost v používání těchto nových forem řídit chování spotřebitelů je také klíčem. Ohniska mohou zahrnovat sociální média, digitální rozhlas a televizi, mobilní marketing a další kanály.

Střední Amerika je centrální geografické oblasti of the Americas. Je to nejjižnější, Isthmian část severoamerického kontinentu, který se napojí na jižní Ameriky na jihovýchodě.

2 Výsledky v Digitální marketing, Střední Amerika a Karibik Filter

Specializace v digitálním marketingu

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala
Kurzy
<
Kombinované studium
<
12 měsíce
španělština
Online forma

V současné době je digitální marketing soubor strategií, které jsou zaměřeny na propagaci značky nebo na internetu. Od tradičního marketingu se liší tím, že zahrnuje použití k ...

Čtěte více

Digitální obchodní specializace

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala
Kurzy
<
Kombinované studium
<
12 měsíce
španělština
Online forma

Tato specializace prezentovaná Universidad Panamericana prostřednictvím High Level Business School poskytuje znalosti a nástroje pro digitální rozvoj společností a podniků a n ...

Čtěte více