ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Kurzy jsou nabízeny v mnoha ohledech, které pomáhají uspokojovat potřeby různorodé studentské populace. Ze standardního studie in-třídě do letních tříd a dokonce i on-line nabídky, možnosti, aby studovali, ještě nikdy nebylo tak snadné.

Digitální marketingoví odborníci jsou odborníky v oblasti prosazování značky a produkty na sociální média, mobilní aplikace, textové zprávy, digitální rozhlas a televizi, a vznikající formy digitálních platformách. Budou také pracovat na vytvoření úspěšné kampaně a zprávy určené speciálně pro každý druh kanálu.

Existuje několik soukromých vysokých škol, které lze nalézt v celé Guatemale. Přes toto, to ještě má jedny z nejnižších úrovní gramotnosti v celé Střední Americe. Ti, kteří chtějí studovat v této zemi mohou platit vyšší školné kvůli privatizovaných školských systémů.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

2 Výsledky v Digitální marketing, Guatemala Filter

Specializace v digitálním marketingu

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala
Kurzy
<
Kombinované studium
<
12 měsíce
španělština
Online forma

V současné době je digitální marketing soubor strategií, které jsou zaměřeny na propagaci značky nebo na internetu. Od tradičního marketingu se liší tím, že zahrnuje použití k ...

Čtěte více

Digitální obchodní specializace

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala
Kurzy
<
Kombinované studium
<
12 měsíce
španělština
Online forma

Tato specializace prezentovaná Universidad Panamericana prostřednictvím High Level Business School poskytuje znalosti a nástroje pro digitální rozvoj společností a podniků a n ...

Čtěte více