Filter
Kurzy
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Zatímco někteří studenti se rozhodnou opustit svou kariéru až do ukončení studia, jiní budou pracovat vedle studia. Pro tyto studenty může být online kurzy nesmírně přínosné, protože uvolní více času k práci a pokroku ve své kariéře.

Co je online kurz v oblasti zdanění? Toto pole se může zaměřit na některé z mnoha aspektů placení daní. Obvykle se kurzy daní týkají daní z příjmů právnických osob, které připravují studenty na vstup do účetního oddělení společnosti a pomáhají zajistit, aby byly všechny poplatky hrazeny a aby byly dodržovány zásady. Oblasti studia obvykle zahrnují mezinárodní finance, organizační marketing, finanční účetnictví a management.

Po dokončení programu v oblasti zdanění je možné zadat určité pokročilé pozice, které jsou jinak nepřístupné. Také je snížena doba potřebná k zadání takové pozice. Konečně je možný plat, který lze získat, obvykle vyšší.

Tím, že zkoumáte, jak některé aspekty ovlivňují výuku a další poplatky, můžete být lépe připraveni se zapsat do třídy daní. Je důležité si uvědomit, že náklady na zápis se mohou lišit v závislosti na škole, programu a zemi studia.

Nejběžnější kariéru, kterou mohou studenti studovat daně, je daňový zpravodaj. Tito odborní daňoví experti mohou spolupracovat se soukromými organizacemi a vládními agenturami, nebo jako nezávislí pomocníci, kteří pomáhají jednotlivcům při podávání daní. Studium zdanění může připravit studenty na vstup do jakékoliv profese ve finančních odděleních společnosti, jako jsou účetní, auditor nebo daňový zástupce. Absolvování kurzu v oblasti zdanění může také poskytnout příležitosti pro další studium v ​​oboru, které slouží jako první krok k dosažení pokročilého stupně v oblasti financí a podnikání.

Hledání programu pro vaše potřeby je prvním krokem.Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Daňové poradenství

Oplex Careers

Tento Daňové evidence Kurz pomůže studentům rozvíjet své schopnosti v tom, jak efektivně uplatňovat daňové politiky v praktických obchodních situacích, na základě 2016-20 ... [+]

Použít teď na léto 2017

Tento daňové evidence Kurz pomůže studentům rozvíjet své schopnosti v tom, jak efektivně uplatňovat daňové politiky v praktických obchodních situacích, na základě 2016-2017 daňový rok. Zahrnující všechny aspekty daně z DPFO na společnosti korporační dani tento kurz si klade za cíl podpořit vzdělávání pochopení tématu. Ať už v současné době pracují v oblasti financí, se chtějí pracovat v oblasti financí, spustit svůj vlastní podnikání, nebo prostě jen chtějí získat nové dovednosti tohoto kurzu je perfektní.

Přednosti předmětu Cena: Jen £ 29,00 Byla 299,99 £ Typ Předmět: Online kurz Doba trvání: 80 hodin, doporučená doba Osnova: 12 kurzu modulů Tutor Support: Plná podpora tutor zahrnuty Zkoušky: Ano, zkouška poplatky jsou zahrnuty. Spuštění učení: můžete začít svůj on-line vzdělávání 24/7 a studovat na vašich cílů. Fine Print Kvalifikace: Level 3 CPD Award Certifikát: PDF Certifikát je součástí kurzu, volitelným pevným Kopie £ 9,99. Přístup: Neomezené 24/7 přístup po dobu 12 měsíců, možnost rozšířit v případě potřeby. Kompatibilita: Desktop, Mac, notebook, tablet, smartphone a Smart Devices ... [-]
Spojené království UK Online
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině